Prezent dla mamy i innych

prezent dla mamy

W sumie mam dużą rodzinę i w niej dzieję się dość często to, że niektóre uroczystości przypadają tego samego dnia. I właśnie miało być tak niedługo. Miałam ze swoim chłopakiem pojechać odwiedzić swoich rodziców. Odruchowo spojrzałam w kalendarz gdzie zaznaczam zawsze wszystkich urodziny czy imieniny i okazało się, że będę musiała kupić klika prezentów.

Prezent dla mamy to krem do twarzy

prezent dla mamyMama miała imieniny i był dzień ojca także tego samego dnia przypadała rocznica znajomości z moim chłopakiem. No niestety musiałam liczyć się z tym, że będę musiała wydać dość sporo pieniędzy. Kupiłam prezent dla mamy czyli krem do twarzy, który lubi najbardziej. Kupiłam także prezent na dzień ojca czyli krawat. Mój tata bardzo lubił mieć duży wybór krawatów. Kupiłam także prezent na rocznicę dla chłopaka czyli nowy portfel. Po prostu stary był już tak zniszczony, że wprost nie mogłam się na niego patrzeć. Miałam nadzieję, że chłopak kupi także oryginalny prezent dla dziewczyny , czyli mnie. Miałam nadzieję, że dostanę jakieś super perfumy. W sumie coś mu ostatnio wspominałam właśnie, że kończą mi się moje perfumy i miałam nadzieję, że domyśli się czego potrzebuje. Przypomniałam sobie także prawie w ostatniej chwili, że muszę kupić jeszcze prezent dla przyjaciela, bo niedługo ma urodziny. W sumie zawsze miałam problem co mu akurat kupić. W tym roku zdecydowałam się na piękny skórzany kalendarz. W sumie zawsze co roku sobie sprawia nowy kalendarz i zapisuje w nim najważniejsze dla siebie rzeczy. Zresztą właśnie dzięki niemu nauczyłam się korzystać z kalendarza i dzięki temu właśnie mogłam przypomnieć sobie o tak ważnych dla mnie uroczystościach.

U rodziców wszyscy czekali na mnie i chłopaka. A ja wręczyłam prezenty. W sumie byli zaskoczeni, że o wszystkim pamiętałam bo na co dzień jestem raczej roztargniona. Prezenty polecam kupować na przykład na stronie internetowej z super okazjami www.specially4u.pl.

Prezent dla mamy i innych
Przewiń na górę