Praktyki studenta geologii i usługi geologiczne

usługi geologiczne

Zacznę od tego, że właśnie w tym miesiącu zacznie się trzeci rok moich studiów. Kieruję na bardzo fajnym kierunku, na który również ciężko się dostać, ponieważ liczba chętnych jest dużo większa, niż liczba miejsc. Mnie się na szczęście udało dostać, z czego jestem naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Praktyka poprzez usługi geologiczne

usługi geologiczneStudiuję mianowicie kierunek, jakim jest geologia. Nie jest to łatwy kierunek, ponieważ bardzo, ale to bardzo dużo trzeba się uczyć i generalnie rzecz biorąc nie jest łatwo, jednakże ja jakoś sobie radę. Planuję w przyszłości pracować, jako geolog, dlatego też uczę się dużo, żeby móc to marzenie spełnić. Studiuję i mieszkam w przepięknym mieście, a miastem tym jest Kraków. Jest to moje miasto rodzinne, mieszka tutaj cała moja rodzina, większość przyjaciół i znajomych, poza tym Kraków to doskonały ośrodek akademicki, dlatego tutaj też zostałem, żeby móc studiować. W te wakacje musiałem odbyć obowiązkową praktykę studencką. Tą praktykę odbyłem w jednej z krakowskich firm oferujących różnego rodzaju usługi geologiczne. Praktyki te trwały niestety tylko trzy tygodnie. Mówię, że niestety, ponieważ jak dla mnie to one mogłyby trwać po prostu w nieskończoność. Z tych odbytych praktyk naprawdę jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Nauczyłem się tam wielu rzeczy, które na pewno kiedyś w życiu mi się przydadzą. Po raz pierwszy w życiu mogłem również na żywo zobaczyć, jak odbywają się badania geologiczne i muszę przyznać, ze zrobiło to na mnie po prostu piorunujące wrażenie.

Dzięki tym praktykom nauczyłem się bardzo, ale to bardzo wielu ciekawych rzeczy, poznałem świetnych ludzi, którzy są pełni pasji i zdecydowanie kochają to, co robią, a ponadto jeszcze bardziej zapragnąłem pracować w przyszłości jako geolog. Mam nadzieję, że mi się to uda.

Usługi geologiczne również można znaleźć na: http://progeo.pl

Praktyki studenta geologii i usługi geologiczne
Przewiń na górę