Pracuję w marketingu i mam zamówić katalogi z wkładami kominowymi

Wkład kominowy kwasoodporny

Od samego rana już wiedziałam, że w pracy będę miała sporo roboty. Zbliża się konferencja, którą organizuję i mam mnóstwo spraw pracowniczych do załatwienia. Na szczęście był już piątek i wiedziałam, że w weekend sobie odpocznę.

Wkład kwasoodporny i zdjęcia

Wkład kominowy kwasoodpornyOkoło godziny dziesiątej wpadł do mnie prezes z nowym zadaniem. Miałam zamówić katalogi, które będą rozdawane podczas targów handlowych, w których bierzemy udział. Targi na szczęście są dopiero za dwa miesiące to wiedziałam, że mam trochę czasu. W katalogach mają być nasze rury kominowe oraz wszystkie nasady kominowe, które mamy od niedawna w ofercie. Oczywiście każdy wkład kominowy też ma się znaleźć. Prezes dał mi zadanie, gdzie resztę musiałam wykonać sama. Dobrze, że wiem jak wygląda sprawdzony wkład kominowy kwasoodporny to skataloguję zdjęcia poprawnie. Współpracujemy z wieloma firmami, które wykonują dla nas reklamy czy foldery, ale katalogów jeszcze nie zamawiałam, więc muszę się najpierw zorientować gdzie uderzyć. Ostatnio poznałam Panią Aleksandrę z agencji reklamowej, która wrzucała na ulotki nasz wkład kominowy żaroodporny to się z nią skontaktuję. Na pewno ma znajomości i będzie w stanie mi kogoś polecić z tej branży. Prezes na targi nie zabiera żadnego produktu, będzie miał same katalogi, ponieważ mamy małe stanowisko a te katalogi będą wystarczające. Dokończyłam organizację konferencji i od razu przysiadłam do tych katalogów. Dobrze, że na naszej stronie internetowej jest wyszczególniony każdy wkład kominowy to sobie z tym raz dwa poradzę. Jedyne co wiem, to fakt, że muszę przygotować zdjęcia do katalogu, bo to przecież podstawa.

Resztę podpowie mi pracownik firmy, z którą podejmę współpracę. Lubię dostawać nowe zadania i wiem, że teraz na pewno ogarnę to bez problemu a szef będzie zadowolony

Pracuję w marketingu i mam zamówić katalogi z wkładami kominowymi
Przewiń na górę