Pracownik przyjmujący zlecenia na odbiór gruzu

odbiór gruzu

Kiedy ukończyłam studia na jednej z Poznańskich uczelni to od razu podjęłam zatrudnienie w firmie mojego taty. Pracuję w księgowości oraz przyjmuję zlecenia na wywóz gruzu od klientów z Poznania i okolic.

Odbiór gruzu i rodzinna firma

odbiór gruzuTata jest bardzo zadowolony z mojej pracy, ponieważ świetnie sobie radzę i od samego początku jestem bardzo samodzielna. Jakiś czas temu zadzwonił do mnie klient i zapytał o cennik na wywóz gruzu. Nie mamy takiego cennika, ponieważ tata pamięta wszystkie ceny i podczas indywidualnych rozmów ustala je na bieżąco z klientem. Po rozmowie z klientem od razu poszłam do taty. Powiedziałam mu, że przydałby się cennik dla naszych usług, ponieważ dzwonił jakiś nowy klient i nie wiedziałam co mu powiedzieć. Tata ma stałych klientów, z którymi współpracuje od zawsze i nie brał cennika w ogóle pod uwagę. Powiedział, że na rano będę miała ceny za odbiór gruzu z Poznania w poszczególnych regionach oraz dostanę cennik na wywóz gruzu i jak zadzwoni jakiś nowy klient, to będę przygotowana. Pomyślałam przy okazji, że warto byłby dać reklamę, że mamy taki wywóz gruzu, ponieważ na pewno przyciągnie to nowych klientów. Tata o to nie dba, ponieważ ma wystarczająco dużo pracy, ale nowi klienci to nowe zlecenia na wywóz gruzu a co za tym idzie więcej pieniędzy. Będę musiała z nim o tym porozmawiać. Trzeba iść do przodu i rozwijać przedsiębiorstwo. Wieczorem podczas kolacji poruszyłam ten temat. Mama mocno mnie wspierała i potwierdziła, że przydaliby się nowy klienci na odbiór gruzu, ponieważ skoro chcą kupić dom w centrum Poznania, to dodatkowe pieniądze na pewno się przydadzą.

Tata po dłuższych namowach dał się przekonać. Mam zająć się organizacją reklamy dla firmy i jak będą nowe zlecenia, to również będę odpowiadała za zatrudnienie nowych pracowników.

Pracownik przyjmujący zlecenia na odbiór gruzu
Przewiń na górę