Praca taty i pojemne szafy oczami dumnej córki

szafy

Jestem Paulina. Mój tata ma firmę. Działalność gospodarczą prowadzi od jedenastu lat. Firma ma swoją siedzibę w miejscowości Szczecin. Mój tata ma swoją stolarnię i wykonuje meble na wymiar. Meble na wymiar potrafi zrobić do każdego pokoju.

Pojemne szafy w przedpokoju

szafyW naszym domu wszystkie meble, które posiadamy są zrobione przez tatę. Meble kuchenne sam zaprojektował słuchając wszystkich próśb mamy. Jest tak jak sobie wymarzyła. Meble kuchenne są do sufitu. Mają kolor czerwony. Na ścianach są białe kafle Kuchnia prezentuje się bardzo ładnie. Każdy kto wchodzi jest zaskoczony, że te dwa kolory stworzyły takie piękne połączenie. Pojemne szafy-szczecin w przedpokoju pomieściły wszystko. Mamy tam schowane kurtki zimowe, odkurzacza a nawet tata zrobił skrytkę i jest w nich schowana deska do prasowania. Ostatnio tata dostał zlecenie żeby przygotować biurka, szafy do biura. Meble biurowe zostały zamówione do firmy telemarketingowej, która otwiera się w miejscowości Szczecin za miesiąc. Tata ma jeszcze trochę czasu żeby przygotować całe zamówienie. Jestem dumna z taty i chciałam się z wami tym podzielić. Mój tata jest bardzo pracowity, przy tym nigdy nie narzeka. Meble na wymiar zrobione przez stolarza są o wiele bardziej wytrzymałe niż kupione ze sklejki w sklepie. Oczywiście klienci muszą więcej za nie zapłacić ale dzięki temu mają pewność, ze materiały użyte przy produkcji są najlepszej jakości. Nic się z meblami nie stanie. Mają gwarancje kilku letnią. Za pół roku nic nam się nie odklei. Przestrzeń jest prawidłowo zagospodarowana.

Każdy kąt jest wykorzystany. Żeby zostać stolarzem trzeba iść do szkoły zawodowej i nauczyć się różnych technik. Zawód w tym czasach jest ważny. Może i mój tata nie ma wyższego wykształcenia ale ma fach w ręku i dzięki temu sporo klientów.

Praca taty i pojemne szafy oczami dumnej córki
Przewiń na górę