Praca dla producenta pościeli niemowlęcej

Producent pościeli niemowlęcej

Przez wiele pracowałem w branży przemysłowej. Ostatnio stwierdziłem, że chcę pracować jako kierowca i postanowiłem poszukać zatrudnienia w tej branży.

Zatrudnił mnie najlepszy producent pościeli niemowlęcej

Producent pościeli niemowlęcejZnalazłem ogłoszenie, gdzie najlepszy producent pościeli dla niemowląt poszykuje kierowcy, więc zdecydowałem się podjąć tę pracę. Producent pościeli dla dzieci z uwagi na moje kwalifikacje zatrudnił mnie bez zastanowienia. Jestem kierowcą z wieloletnim stażem i mam uprawnienia na prowadzenie ciężarówek oraz tirów. Moja praca polega na tym, że dostarczam pościel dla dzieci klientom, którzy współpracują z tym producentem. Dodam, że ceny są naprawdę rewelacyjne i nie dziwie się, że jest tak dużo zamówień. Pierwszego dnia pracy miałem zawieźć do hurtowni kocyki minky w dużej ilości oraz pościel do łóżeczka dla niemowląt. Samochód miałem zapakowany po same brzegi i ruszyłem w trasę. Znam doskonale topografię miasta, więc nie jest mi potrzebna żadna nawigacja. Trafię do każdego sklepu czy hurtowni w tym mieście. Kiedy już dostarczyłem kocyki minky oraz akcesoria i pościel dla dzieci to po odebraniu pokwitowania wróciłem do firmy. Była już przygotowana dla mnie pościel dziecięca do zawiezienia oraz pościel do łóżeczka dla niemowląt, której było dużo. To był mój drugi kurs tego dnia i uznałem, że praca mi pasuje. Sporo jeżdżę i jestem zadowolony. Kiedy dostarczyłem do sklepu pościel dla dzieci to kierownik powiedział, że cena się nie zgadza. Od razu zadzwonił do producenta i wszystko zostało wyjaśnione. Pościel dla dzieci została przyjęta w sklepie a ja mogłem spokojnie wrócić do firmy z pustym samochodem.

Tego dnia miałem jeszcze dwa transporty, gdzie wiozłem kocyki minky i tego dnia to już był koniec. Praca mi się bardzo podobała i o od razu o wszystkim opowiedziałem swojej żonie w domu.

Praca dla producenta pościeli niemowlęcej
Przewiń na górę