Potrzebowałam mielonej wołowiny dla psa

Po ostatnich badaniach mojego psa u weterynarza dowiedziałam się, że powinnam lepiej zbilansować dietę mojego czworonożnego przyjaciela. Weterynarz podpowiedział mi, żebym podawała mu dużo mielonej wołowiny, ponieważ takie mięso posiada bardzo dużą ilość białka, które jest wyjątkowo potrzebne mojemu pieskowi. Musiałam więc kupić mu odpowiednia karmę.

Zalety mielonej wołowiny w diecie psów

mielona wołowina dla psaW sklepie zoologicznym, gdzie zawsze robiłam zakupy bez problemu znalazłam puszki z odpowiednia karmą dla mojego pieska. Przed ich zakupem bardzo dokładnie przyjrzałam się składowi karmy oraz temu, co było napisane na opakowaniu. Dowiedziałam się, że jest to wysokojakościowa karma bytowa dla psów wszelkich ras. Świetnie sprawdza się dla psów, które prowadzą intensywny, aktywny tryb życia. Codziennie wychodziłam ze swoim pupilem na kilkukilometrowe spacery, dlatego mój pies z pewnością zaliczał się do takich zwierząt. Ta mielona wołowina dla psa miała w swoim składzie, aż 16% białka oraz taka sama zawartość tłuszczów. Karma ta nie zawierała żadnych konserwantów i miała ponad roczny termin przydatności do spożycia. Ponieważ była ona akurat dostępna w promocji zdecydowałam się od razu zakupić kilkanaście puszek. Wiedziałam, że taki zapas wystarczy mi na co najmniej kilka tygodni. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Karma bardzo zasmakowała mojemu pieskowi. Mielona wołowina była więc nie tylko zdrowa, ale także smaczna. Po około dwóch miesiącach kolejny raz wybrałam się z moim psem do weterynarza, który powtórzył wcześniejsze badania. Okazało się, że dzięki zastosowaniu diety opartej o mieloną wołowinę, wyniki badań znacznie się poprawiły. Ta karma w pełni zaspokajała potrzeby mojego psa na białko oraz tłuszcze.

Potrzebowałam mielonej wołowiny dla psa
Przewiń na górę