Poszukiwania firmy konserwującej okna

konserwacja okien

Zakupiłem po bardzo atrakcyjnej cenie posiadłość niedaleko Poznania. Planuję tam się przeprowadzić, jednak jest tam jeszcze wiele pracy do zrobienia. Przede wszystkim muszę znaleźć firmę, której zadaniem jest renowacja okien, ponieważ te które są w domu wyglądają już fatalnie.

Trzeba znaleźć firmę z Poznania

konserwacja okienPostanowiłem znaleźć firmę z Poznania, ponieważ jest to bardzo blisko i na pewno raz dwa renowacja okien zostanie przeprowadzona. Znalazłem kilka firm, które prowadzą również montaż nawiewników i nie wiedziałem w sumie, na którą się zdecydować. Zadzwoniłem więc do firmy, której specjalizacją się właśnie konserwacja okien i skupiłem się na niej. Przyjechał do mnie przedstawiciel, żeby ocenić stan okien i dokonać wyceny. W sypialniach na piętrze będzie przeprowadzona konserwacja okien, która w zupełności wystarczy. W pozostałych pomieszczeniach, poza kuchnią odbędzie się renowacja okien w pomieszczeniach. Jeżeli chodzi o kuchnię, to muszę całkowicie wymienić okna, ponieważ ich stan jest fatalny. Przedstawiciel zaoferował mi okna, które pochodzą od znanego poznańskiego producenta. Zaoferował również montaż nawiewników w niższej cenie z uwagi na dobrą współpracę. Zgodziłem się od razu, bo było widać, że facet zna się na tym co robi i doskonale wie czy ma być przeprowadzona renowacja okien oraz gdzie a także czy konserwacja okien jest konieczna. Będę miał w kuchni zupełnie nowe okna a montaż nawiewników przebiega bardzo szybko, więc zaczynamy od kuchni.

Jak już będzie wszędzie przeprowadzona konserwacja okien, to powoli będę się rozglądał za firmą remontową, żeby odmalowali mi pomieszczenia a łazience położyli płytki. Mieszkanie będzie wyglądało doskonale. To był bardzo dobry pomysł i cieszę się, że zadzwoniłem do tego człowieka, bo zna się na rzeczy.

Poszukiwania firmy konserwującej okna
Przewiń na górę