Plac zabaw dla prywatnego przedszkola

 

Doskonale wiedziałam w co warto było zainwestować w tym mieście i od razu zabrałam się do działania. Na osiedlu, które wybrałam nie było żadnego przedszkola, dlatego zdecydowałam się otworzyć nową placówkę. Pomysł ten zdecydowanie spodobał się mieszkańcom.

Zlecenie budowy placu zabaw na terenie przedszkola

place zabaw dla przedszkoliWynajęłam budynek, który był idealnie umiejscowiony i doskonale nadawał się na prywatne przedszkole. Kiedy ekipa remontowa pracowała wewnątrz budynku, to ja wpadłam na pomysł, żeby zająć się placem zabaw, ponieważ był to nieodłączny element każdej placówki dla maluchów. Namiar na producenta, który oferował najlepsze place zabaw dla przedszkoli dostałam od koleżanki, która była dyrektorką w szkole podstawowej. Znała producentów placów zabaw dla szkół i przedszkoli, których śmiało mogła mi polecić. Mi zależało na placu zabaw, który będzie bezpieczny i przeznaczony dla najmłodszych. Z właścicielem firmy rozmawiałam osobiście. Człowiek ten doskonale się na wszystkim znał i to on sugerował mi odpowiednie rozwiązania. Zaufałam temu człowiekowi i chętnie zleciłam mu budowę placu zabaw na terenie mojego przedszkola. Następnego dnia budowa placu zabaw ruszyła. Wszystko szło tak sprawnie, że zanim się obejrzałam, to plac zabaw dla dzieciaków był już gotowy. Było na nim mnóstwo atrakcji i dużo kolorów a maluchy to najbardziej uwielbiały. Placówka miała ruszyć na początku września i wszystko szło w dobrym kierunku, ponieważ nie pojawiły się żadne opóźnienia.

Zainteresowanych było tak dużo, że zaskoczyłam się, gdyż nie byłam gotowa na tak dużą frekwencję. Dzieci do przedszkola przyjęłam na podstawie pierwszeństwa zgłoszeń, bo było to uczciwie podejście. Zaczęłam już zastanawiać się nad poprowadzeniem kolejnej placówki w tej okolicy.

 

Plac zabaw dla prywatnego przedszkola
Przewiń na górę