Pisuary z wkładkami zapachowymi

Mało kto pamięta, jak jeszcze kilkanaście lat temu wyglądały toalety publiczne, szczególnie te zlokalizowane na stacjach benzynowych czy w pojawiających się wtedy pierwszych centrach handlowych. Od tego czasu zmieniło się naprawdę bardzo wiele. W większości stacji paliw w łazienkach widać nawet listy potwierdzające, kiedy ostatni raz je sprzątano. Ale to nie wszystko.

Zalety wkładek zapachowych do pisuarów

wkładki zapachowe do pisuarówKlienci zwracają bardzo dużą wagę do czystości toalet. Często zdarza się nawet, że wizyta w danym miejscu może być negatywnie oceniona tylko z powodu nieposprzątanej i nieestetycznej łazienki, dlatego dbanie o ich stan jest bardzo ważnym elementem zarządzania obiektami, w których się one znajdują. Łazienki są sprzątane wielokrotnie w ciągu dnia i zwykle witają klientów ładnym zapachem i schludnym wyglądem. Wpływ na to mają z pewności wkładki zapachowe do pisuarów, które już kilka lat temu pojawiły się w łazienkach w restauracjach, na stacjach benzynowych czy w centrach handlowych, a dziś są już standardem w takich miejscach. Pozwalają one na neutralizację nieprzyjemnego zapachu panującego zwykle w toaletach publicznych, a nawet pozwalają na wydobywanie się miłej dla nosa woni, której bardziej spodziewalibyśmy się w klimatycznej łazience prywatnej, niż w tej zlokalizowanej w miejscu publicznym, gdzie znacznie trudniej o zachowanie porządku i schludnego wyglądu.

Pisuary znajdują się w niemal wszystkich męskich toaletach w miejscach publicznych. Znajdujące się w nich kolorowe wkładki zapachowe nie tylko dają ładny efekt wizualny, ale zdecydowanie poprawiają ogólne wrażenia z wizyt w polskich toaletach, które bardzo często są na zdecydowanie wyższym poziomie zarówno pod kątem higieny jak i wyglądu, nich iż odpowiedniki w innych krajach.

Pisuary z wkładkami zapachowymi
Przewiń na górę