Pismo Święte na każdy dzień życia

Istnieje w życiu każdego wierzącego człowieka książka, która odgrywa kluczowe znaczenie. Dzięki niej możemy budować więź z Bogiem, przeżywać trudności z jakimi zmierzył się sam Chrystus, a także odnaleźć nadzieję, która pozwoli przezwyciężyć największe cierpienia. Jak łatwo się domyślić książką, o której mowa jest Pismo Święte. Dlaczego powinno znaleźć się również na Twojej półce?

Pismo Święte z Edycji Świętego Pawła

edycja św pawła pismo świętePismo Święte to pozycja, której raczej nie sposób przeczytać od deski do deski. Zwykle sięgamy po poszczególne fragmenty w danym dniu. Jeśli chcemy pogłębiać wiarę warto wyrobić w sobie nawyk sięgania po nią każdego dnia. To właśnie w niej możemy odnaleźć siłę nawet w największych trudnościach. Jeśli chcesz, aby odnalazła ona ważne miejsce w Twoim życiu doskonałym wyborem będzie edycja św pawła pismo święte, które możesz odnaleźć w poręcznym rozmiarze. Dzięki najnowszemu przekładowi, język z jakimi spotkasz się na jego kartach będzie dla Ciebie zrozumiały, nie będzie natomiast odbiegał od pierwotnej treści. Sztuką jest przełożenie na prostszy język tak trudnego tekstu, aby przy tym nie stracił na swoim przekazie. To właśnie czynią osoby zajmujące się przekładem Pisma Świętego z Edycji Świętego Pawła. Dzięki wprowadzeniu do każdej księgi możemy uchwycić kontekst, dzięki czemu jaśniej zrozumiemy całą treść. Na kartach Pisma Świętego odnajdziemy również słownik biblijny, a także tablice chronologiczne, które przybliżą nas do historycznego kontekstu wydarzeń biblijnych.

Pismo Święte to jedyna książka, przy której widoczne ślady zużycia powinny napawać dumą. W końcu tak bliski kontakt ze słowami Bożymi przybliża nas do samego Stwórcy. Jeśli jeszcze nie masz na swojej półce Pisma Świętego, sam przekonaj się jak wiele zmieni jego codzienna lektura.

Pismo Święte na każdy dzień życia
Przewiń na górę