Pawilon handlowy z płyty

Każdy przedsiębiorca stara się obniżać koszty jak tylko może, gdyż znacząco zmniejszają one zyski. Wynajmując powierzchnie na prowadzenie sprzedaży, lub magazyn, możemy ponosić comiesięczne wysokie opłaty. Na szczęście można je znacznie obniżyć.

Przeznaczenie pawilonów handlowych

pawilony handlowe z płyty warstwowejW dzisiejszych czasach większość sklepów znajduje się w lokalach rozmieszczonych w kamienicach, lub w dużych galeriach handlowych. Są to w większości przypadków najlepsze lokalizacje, ale też najdroższe, jeżeli chcemy je wynająć. Alternatywą mogą być pawilony handlowe z płyty warstwowej. Ich budowa nie zajmuje więcej niż kilka dni, a są tak samo ciepłe i komfortowe jak sklep w tradycyjnym lokalu. Na budowę pawilonu nie potrzebujemy się starać o pozwolenie gdyż nie jest to klasyczny budynek. Ich wielkość może być różna w zależności od przeznaczenia. Większość modeli posiada przeszklone ściany, żeby lepiej można było wykorzystać potencjał pawilonów. Posiadają one antywłamaniowe drzwi, pomieszczenie socjalne i pokój sanitarny. Forma rozmieszczenia pokojów jest kwestią indywidualną, gdyż pawilon może się składać z jednego, dużego pomieszczenia, co najlepiej się sprawdza w przypadku sklepów, albo kilku mniejszych, doskonale pasujących do prowadzenia działalności usługowej. Pawilony są budowane w wytrzymałej płyty warstwowej, która od wewnętrznej strony jest dodatkowo ocieplana, żeby można było w nich prowadzić działalność przez cały rok. Ich zaletą jest forma modułowa, gdyż można pojedyncze pawilony łączyć ze sobą.

Pawilony handlowe mają bardzo szerokie zastosowanie w handlu i w branży usługowej. Są tanie w utrzymaniu, posiadają wewnętrzne ogrzewanie i są podłączone do kanalizacji. Ich budowa jest szybka i niedroga, dlatego coraz więcej przedsiębiorców się decyduje na taki lokal.

Pawilon handlowy z płyty
Przewiń na górę