Paczki dla klientów

W mojej firmie panuje bardzo rodzinna atmosfera. Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia. Nie wyobrażam sobie, gdyby istniała taka sytuacja, że ktoś mógłby się poczuć mobbingowany, szykanowany w jakikolwiek sposób. Tak tez staramy się traktować również naszych wszystkich klientów – żeby każdy czuł się szanowany.

Paczki świąteczne miłym ukłonem w stronę klientów

paczki świąteczne dla klientówInna sytuacja byłaby porostu nie do zniesienia. Tak samo staram się od zawsze postępować z naszymi klientami i tego też pragnę uczyć moich pracowników – by byli mili, uprzejmi, kulturalni, żeby żaden pracownik ani klient nie czuł się współpracując z nami źle. Kiedy nadchodzi okres świąteczny – wiem jaki to magiczny czas. Wiem też, jak miło jest być obdarowywanym, ale powiem w sekrecie, że jeszcze przyjemniej jest samemu obdarowywać innych. Dlatego też z okazji świąt zawsze staram się zorganizować paczki świąteczne dla klientów, jak i dla moich pracowników. Kiedy spotykamy się na uroczystej kolacji przedświątecznej widzę, że jedni i drudzy cieszą się z nich i sprawia mi to ogromną radość i satysfakcję. Takie paczki świąteczne są wspominane i pałaszowane jeszcze przez kilka tygodni po świętach, a miłe skojarzenia z naszą firma pozostają w pamięci. To wszystko sprawia, że dodatkowo atmosfera naszej firmy jest przyjemna, miła, serdeczna, czujemy się bardzo zgrani. Tak jak muzyka łagodzi obyczaj, tak i takie gesty w stronę pracowników z kolacją, czy paczkami świątecznymi dla nich, dla klientów, umilają życie i współpracę.

Warto jest być otwartym na ludzi, szanować ich i dawać z siebie to co najlepsze. Dobro wraca, a miła atmosfera w pracy jest taka ważna. Drobiazgi przy okazji świąt czy dużych firmowych uroczystości są miłym gestem ze strony pracodawcy, bardzo docenianym przez zespół.

Paczki dla klientów
Przewiń na górę