Oświetlenie przemysłowe led oczami pracownika

oświetlenie przemysłowe

Jestem pracownikiem fizycznym i lubię moją pracę. Zatrudnia mnie firma, która oferuje różnego rodzaju oświetlenie a ja odpowiadam za jego instalację bezpośrednio u klienta. Razem ze mną pracuje Gustaw i zazwyczaj na każde zlecenie jedziemy razem.

Kiedyś montowałem ledowe oświetlenie przemysłowe

oświetlenie przemysłoweRaz tyko sam montowałem oświetlenie biur u klienta, ale było to dość łatwe zlecenie i poradziłem sobie z nim raz dwa. Gustaw w tym czasie montował oświetlenie hal w firmie przemysłowej i poradził sobie równie dobrze jak ja. Jakiś czas temu szef wysłał nas do miejsca, gdzie mieliśmy zainstalować oświetlenie dróg i do pracy przydzielonych zostało więcej pracowników. Montaż miał być przeprowadzony na odcinku kilkunastu kilometrów, więc sami z Gustawem nie dalibyśmy rady. Kiedyś już sami montowaliśmy oświetlenie uliczne led i przyznam, że było bardzo ciężko, ale uwinęliśmy się z niewielkim opóźnieniem. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ głównie pracuję w terenie i mogę poznać wielu ciekawych ludzi. Kiedyś montowałem ledowe oświetlenie przemysłowe w jednej bydgoskiej firmie i właściciel był tak miły, że zaoferował mi obiad. Zawsze mam ze sobą kanapki, ale chętnie się zgodziłem. Kiedy już zamontowałem u niego całe oświetlenie przemysłowe led to mi podziękował za dobrze wykonaną pracę. Zadowolenie klientów jest dla mnie bardzo cenne. Wiem, że wykonuję bardzo ważną pracę a oświetlenie hal musi działać bezbłędnie. Posiadam ogromne doświadczenie, dzięki czemu montuję oświetlenie przemysłowe led bardzo precyzyjnie i sprawnie.

Na początku odbyłem szkolenia, na które wysłał mnie właściciel firmy. Sporo we mnie zainwestował, ale dzięki temu montuję między innymi oświetlenie hal na najwyższym poziomie. Inwestycja w pracownika jest bardzo ważna, ponieważ reprezentuje on firmę. Ja jestem najlepszy.

Oświetlenie przemysłowe led oczami pracownika
Przewiń na górę