Organizuję studniówkę – potrzebny dobry DJ

dj na studniówkę

Pracuję w liceum i zajmuję się organizacją imprez a także zamawiam artykuły biurowe. Uwielbiam czas kiedy zbliża się studniówka. Na głowie mam wiele pracy ale lubię jak wszystko organizuję. Wówczas mam pewność, że uczniowie będą zadowoleni i impreza będzie udana.

Dj na studniówkę – jaki powinien być?

dj na studniówkęW tym roku postanowiłam trochę poszaleć. Byłam u koleżanki na weselu miesiąc temu. Muzykę u niej puszczał dj, który wszystkim się podobał. Miał wyczucie i dostosował repertuar do każdego gościa. Ja wiem, ze wesele to nie to samo co studniówka ale postanowiłam zaszaleć i zamiast zespołu, który gra u nas co roku na studniówce pojawi się dj. Dj na wesele jest droższy bo poza weselem jest wynajmowany także na poprawiny. Dj na studniówkę puszcza muzykę tylko jednego dnia i tak będzie tańszy iż zespół. Rzetelny dj na studniówkę z Krakowa na pewno będzie zaskoczeniem dla uczniów uczących się w naszym liceum. Nikt się nie spodziewa, że na imprezie pojawi się dj. Dj ma wolny termin i zgodził się zagrać na naszej imprezie. Postanowiłam zrealizować także inne moje marzenie. Na weselu był także wodzirej u mojej koleżanki. Okazało się, że wodzirej jest bratem dj i oni często wspólnie przygotowują imprezy. Wodzirej na studniówkę to będzie starał w dziesiątkę. Widziałam popis wodzireja na weselu. Goście byli zachwyceni jego występem i żartami w dobrym guście. Wodzirej na studniówkę w Krakowie to nowość. Dyrektor zaakceptował mój pomysł. Jednak żaden nauczyciel o nim nie wie. To będzie niespodzianka dla uczniów i moich kolegów i koleżanek z pracy.

Studniówka to czas dobrej zabawy więc dodatkowa porcja śmiechów i żartów na pewno nikomu nie zaszkodzi. Wodzirej na studniówkę przyjedzie razem ze swoim bratem dj. Pojawią się o ósmej bo dj musi rozstawić sprzęt. Jestem ciekawa reakcji naszych uczniów i wszystkich nauczycieli.

Organizuję studniówkę – potrzebny dobry DJ
Przewiń na górę