Ogród przyjazny dzieciom – ogrodowy plac zabaw

plac zabaw ogrodowy

Każdy produkt, który umożliwia dzieciom aktywne spędzanie czasu jest godny polecenia, ponieważ chroni maluchy przed ciągłym wpatrywaniem się w telewizor lub komputer. Plac zabaw little tikes, to wspaniały pomysł, i nadaje się świetnie do zabawy dla kilkuosobowej grupy dzieci, które uczą się współdziałania i pozytywnych relacji, podczas wspinaczki, zjeżdżania czy chowania się.

Plac zabaw ogrodowy – aktywna zabawa

plac zabaw ogrodowyDzięki wielu możliwościom każdego dnia maluchy mogą odkryć coś nowego, co sprawi, że plac zabaw ogrodowy little tikes, na pewno im się nie znudzi. Jeżeli dołączymy do tego jeszcze jeden ciekawy przedmiot, którym jest huśtawka little tikes, zapewnimy dzieciom, dzień pełen wrażeń. Domek ogrodowy little tikes w stylu angielskim na pewno im się spodoba, ponieważ wygląda realistycznie i jest dobrze wyposażony oprócz podstawowego sprzętu do kuchni, posiada efektowny kominek, nad którym wisi obrazek z ładnym krajobrazem. Wspólne zabawy uspołeczniają dzieci, dzięki czemu będą łatwiej nawiązywały kontakty z innymi dziećmi w przedszkolu a później w szkole. Rozwijające zabawki little tikes dla przedszkolaków są łatwe w montażu i zawierają figurki różnych bohaterów, zachęcających maluszków do zabawy. Zestaw dróg i szyn posiada górę z tunelami, lądowiskiem dla helikoptera, most zwodzony, pojazdy, odcinki dróg i torów. Takie zabawki little tikes uruchamiają wyobraźnię dzieci i pobudzają do powstawania nowych pomysłów. Także lalka baby annabell, wpływa na rozwój dziecka, ponieważ dziewczynka opiekując się lalką, doświadcza różnych emocji, nad którymi musi nauczyć się zapanować.

 

Zabawna, baby annabell gaworzy, ale czasem przewraca się a po chwili sama podnosi się i próbuje raczkować dalej. Baby annabell występuje, jako dziewczynka i jako chłopczyk. Wszystkie zabawki powinny być bezpieczne i wykonane z wysokiej, jakości materiałów.

Ogród przyjazny dzieciom – ogrodowy plac zabaw
Przewiń na górę