Nwoczesny minigolf w Krakowie

Gdy nastała wiosna coraz więcej osób zaczęło wychodzi na spacery do lokalnego parku. W tym sezonie mieszkańcy Krakowa bardzo mocno zostali zaskoczeni, gdyż ku ich zaskoczeniu władze miasta postanowiły stworzyć minigolfa jako atrakcję. Ma to przyciągnąć jeszcze więcej chętnych osób na spacery do parku, ale przede wszystkim dzieci będą mogły uczyć się i bawić grając w minigolfa.

Kraków stawia na minigolfa

minigolf krakówW Polsce golf nie jest dyscyplina bardzo popularna ale w związku z tym, że na arenie między narodowej jest to jeden z najbardziej szlachetnych sportów władze Krakowa wraz z miejscowym klubem postanowili zacząć zbliżać do tego sportu małe dzieci. W związku z tym powstał minigolf Kraków, gdzie małe dzieci będą mogli uczyć się jak stawiać swoje pierwsze kroki w tej grze. Jest to dobry początek niż od razu wysyłać małe dzieci na duże pola golfowe, gdzie gra się profesjonalnie w golfa. W dodatku minigolf spodobał się również seniorom i dorosłym, gdyż jest to bardzo dobry sposób aby w miło spędzić niedzielne popołudnie. Przyda się to osobom, które unikają ruchu, gdyż sam minigolf nie wymaga nakładów dużej energii, ale jest to i tak lepsze niż siedzie w domu przed telewizorem. Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie widać pierwsze efekty pracy nad młodymi adeptami golfa i zaczną wyrastać nam prawdziwe golfowe talenty na miarę Tigera Woods’a. 

Cieszy nas fakt, że miasto zaczęło inwestować w inne dyscypliny sportu i bardziej eleganckie gry zaczynają powoli przebijać się na Polskiej scenie sportu. Miasto zapowiedziało że planuje otworzyć jeszcze kilka innych pól do minigolfa aby bardziej spopularyzować tę grę. Mamy nadzieję, że minigolf okaże się strzałem w dziesiątkę i przyciągnie on masę osób do jego grania czy to w chwili relaksu, czy na zawodowym poziomie.

Nwoczesny minigolf w Krakowie
Przewiń na górę