Nowy sklep wędkarski i profesjonalna echosonda wędkarska

echosonda wędkarska

Mój tata uwielbia łowić ryby. Zawsze jak wyjeżdżamy na weekend do domku na wsi to znika na całe noce i oddaje się swojej pasji. Ostatnio tata narzekał na łódkę, ponieważ silnik elektryczny do łodzi mu nie działał poprawnie i nie potrafił dojść do sedna problemu.

Echosonda wędkarska od różnych producentów

echosonda wędkarskaWiedziałam, że w weekend jedziemy na wieś i tacie zależy na sprawnej łodzi. Kiedy wracałem ze szkoły zauważyłem, że u nas na osiedlu otworzony został nowy sklep wędkarki, który naprawdę ma bogatą ofertę. Postanowiłem, że wejdę do środka i zapytam o silnik elektryczny do łodzi, którego potrzebuje mój tata. W sklepie było mnóstwo asortymentu. Była profesjonalna echosonda wędkarska, która występowała w różnych rodzajach i pochodziła od różnych producentów. Było mnóstwo wędek, akcesoriów i odzieży. Nawet żeglarz by się tutaj cały obkupił. Na jednej z półek stało przenośne urządzenie krótkofalarskie baofeng i od razu pomyślałem o tacie. Jak łowi ryby na środku jeziora, to takie urządzenie baofeng na pewno będzie dla niego przydatne. Kiedy podszedł do mnie sprzedawca to go zapytałem o silnik elektryczny do łodzi i okazało się, że w sklepie jest szeroki wybór. Powiedziałem, że przyjdę z tatą, ponieważ nie wiem dokładnie jaki silnik elektryczny do łodzi jest potrzebny. Od razu kiedy tata wrócił z pracy opowiedziałem mu o nowym sklepie wędkarskim i sprzęcie jaki tam widziałem. Tata się zainteresował, że może tam kupić silnik elektryczny do łodzi i od razu razem poszliśmy do tego sklepu.

Oczywiście asortyment jaki był w sklepie zrobił na tacie ogromne wrażenie i kupił jeszcze inne przedmioty. Urządzenie baofeng, na które go namówiłem również znalazło się na liście zakupów. Tata wziął dwie sztuki, aby móc się komunikować. Rzadko zabiera ze sobą telefon, więc jest to idealne rozwiązanie.

Nowy sklep wędkarski i profesjonalna echosonda wędkarska
Przewiń na górę