Nowoczesny rolety do salonu

Nowoczesny rolety do salonu

Mieszkając w nowoczesnym domu na pewno mamy także nowoczesne dodatki i akcesoria do domu. Są to stylowy stół, funkcjonalna sofa, modny zegar oraz ponadczasowe rolety rzymskie. Wszystkie te dodatki tworzą spójną całość i dobrze razem współgrają. W celu idealnego doboru akcesoriów i mebli do domu możemy wynająć projektanta wnętrz.

Praktyczne i ponadczasowe rolety rzymskie

rolety rzymskie łódźObecnie panuje trend wieszania w oknach firan, zasłon lub rolet. Klasyczne materiałowe rolety powoli odchodzą do lamusa. Na popularności zyskują natomiast rolety rzymskie. Coraz więcej firm szyje je na miarę w zależności od zamówienia klienta. Jest to bardzo nowoczesna i efektowna dekoracja na każde okno. Dzięki możliwości podciągania jej oraz spuszczania dozujemy ilość wpadającego do środka światła. Taką mozliwość mamy dzięki wbudowanemu mechanizmowi samoblokującemu. Jeśli chodzi o rolety rzymskie Łódź ma wiele sklepów oferujących rolety gotowe jak i na zamówienie. Szeroki wybór materiałów w różnych kolorach i najlepszej jakości przyciąga coraz więcej zwolenników tej dekoracji. W nowoczesnych salonach królują obecnie białe lub szare rolety rzymskie. Możemy je także spotkać w ekskluzywnych gabinetach lekarskich oraz salonach odnowy biologicznej. Taką roletę możemy zamontować na trzy sposoby. Na sufit lub ścianę nad oknem i te sposoby są inwazyjne bo odbywają się za pomocą przykręcenia. Ale jest też trzeci sposób nieinwazyjny czyli montuje się je do temu okiennej przy pomocy specjalnych uchwytów.

Jeśli chcemy uzyskać nietuzinkowy klimat w naszym domu, a do tego mieć praktyczne i funkcjonalne dodatki to możemy zainwestować w rolety rzymskie. Zarówno będą pełnić funkcję zaciemniania pomieszczenia ale beda także  świetnym gadżetem czy dodatkiem do naszego salonu.