Nowoczesne systemy nawadniające kropelkowo

Jakiś czas temu, a będzie to już pewnie kilka dobrych lat, jeśli miałabym oszacować bez sprawdzania w firmowych papierach to będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, musiałam zmienić sobie pracę na coś całkiem nowego. Na samym początku nie wiedziałam, co mogłabym robić, jednak ostatecznie postanowiłam, że będę produkować systemy nawadniające.

Produkuję nowoczesne systemy nawadniające kropelkowo

nowoczesny system nawadniania kropelkowegoJakiś czas temu myślałam o tym, że już najwyższy czas, aby moja firma dalej się rozrastała. Mamy obecnie bardzo dużo nowych zamówień. Taki nowoczesny system nawadniania kropelkowego sprawdza się zarówno do prywatnego ogrodu, który wcale nie musi być duży, jak i dla firmy, zajmującej się produkcją warzyw, owoców, ale także różnych roślin ozdobnych. Dodatkowo co ważne systemy nawadniające, które produkuje oszczędzają około osiemdziesiąt procent wody na miesiąc, co jest bardzo dużym zaskoczeniem dla wielu osób. Jest to oczywiście bardzo miłe zaskoczenie. Co jeszcze warto wiedzieć o naszych nowoczesnych systemach nawadniających? Otóż mają one wbudowane specjalne technologie, które umożliwiają na wiele rzeczy. Można na przykład ustalić datę i godzinę podlewania naszych roślin. Dodatkowo można wykluczać dni, kiedy pada deszcz, jest do tego dostosowany specjalny czujnik deszczowy. Co ważne, jeśli jest bardzo duże nasłonecznienie i mała wilgotność komputer zwiększa zakres podlewania naszych roślin. Jest to robione automatycznie. Co ważne całym systemem namawiającym można sterować z poziomu telefonu komórkowego.

Mamy stworzoną specjalną aplikację, która zajmuje się tym wszystkim. Jest ona bardzo prosta w obsłudze. Co ważne, każdy kupujący od nas nowoczesny system nawadniający dostaje niemal dożywotnią gwarancję na nasze produkty i serwis 24/7.

Nowoczesne systemy nawadniające kropelkowo
Przewiń na górę