Nieszczęsne bariery taśmowe

bariera taśmowa

Jestem strasznym pechowcem. Ostatnio ciągle coś psuję, i aż boję się, że wyrzucą mnie z pracy. Przeze mnie blokady lockout zamieniły się w proch, i każdy miał do mnie pretensje. Do tego przewróciłem się na bariery taśmowe, i wszystko się porozsypywało jak domino.

Nawet bariery taśmowe przynoszą mi pecha!

bariera taśmowa

Mam ostatnio dużo nerwów i może to dlatego. Zwolniłem się z pracy. Siedzę na zwolnieniu już drugi tydzień, i nie wiem, co ze sobą zrobić. Przebrałem się ostatnio za misia, i chodziłem po ulicy, by zarobić sobie za zdjęcia z dziećmi. Przynajmniej nikt nie widział, że to ja. Jestem strasznie samotny, i fajnie tak, jak wszyscy mnie przytulają, gdy jestem takim misiem. Nie mam dziewczyny, bo nie mam szczęścia do kobiet. Wszystkie zostawiały mnie po krótkiej chwili. Najdłużej chyba spotykałem się z jedną dwa tygodnie. Mówiły mi, że jestem nudny. Nie rozumiałem, dlaczego. Przecież wcale nie jestem taki. Lubie rozrywkę, i grać na komputerze. Czasami chodzę na spacery z moim psem. Gdybym był nudny, to siedziałbym w domu przed telewizorem, i nic bym nie robił. A chociaż pracowałem jakiś czas. Żadna mnie nie docenia, dziewczyny są dziwne. Dla nich liczą się tylko pieniądze. Jak nie mam nie wiadomo ile na koncie, i nie zajmuję wysokiego stanowiska, to nie mam w ogóle co podchodzić do żadnej.

Bo od razu patrzą, jaki kto ma zegarek, jakie buty, i szacują, ile dany facet może zarabiać. Takie to interesowne wszystko i pazerne. Może kiedyś trafię na kogoś, kto będzie mnie kochał prawdziwie. Na razie pozostaje mi mój wierny piesek, z którym uwielbiam spędzać czas.

Zniszczone bariery taśmowe odkupiłem na stronie, która polecam – bariery taśmowe – safetypadlocks.eu

Nieszczęsne bariery taśmowe
Przewiń na górę