Nawierzchnia drogowa betonowa na nowej obwodnicy

Moją pracę traktuje bardzo poważnie. Pracuje na budowie, jednak moją specjalizacją są budowy i naprawy dróg. Bardzo lubię swoje zajęcie. Niektórzy mówią, że należy znaleźć sobie taką pracę, którą się uwielbia a ani jednego dnia się nie przepracuje. Ja jestem tego przykładem. Mimo tego, że jest to praca fizyczna sprawia mi ona dużo radości. 

Betonowa nawierzchnia musiała być dobrze przygotowana 

solidne nawierzchnie drogowe betonowe w WarszawieWiem, że od mojej pracy bardzo dużo zależy, dlatego też nie pozwalam sobie nawet na najdrobniejszy błąd. Razem z kolegami mamy poczucie, że uczestniczymy w czymś wielkim. Teraz dostaliśmy zlecenie na budowę trasy średnicowej wokół jednego z miast. Roboty jest dużo, jednak przyznać trzeba, że projekt jest dobrze wykonany i materiały jakie otrzymaliśmy są naprawdę wysokiej jakości. Można powiedzieć, że wreszcie będą solidne nawierzchnie drogowe betonowe w Warszawie. Mając świadomość jak powinny wyglądać pasy drogowe, jakiej być wielkości i szerokości dbamy o to, by niczego nie trzeba było poprawiać. Najważniejsze jest to, aby beton jaki otrzymujemy na wykonanie drogi nie miał zbyt wielu mieszanek, a jeżeli już to muszą być one doskonale ze sobą połączone. Dzięki temu, że inwestor podszedł do sprawy bardzo poważnie wszystko zawsze jest na czas. Nawet testy betonu jakie pobrała specjalna instytucja potwierdziły, że wszystko jest zgodne z normami. Cieszę się, że jak na razie nie mamy żadnych opóźnień a robota przysłowiowo pali nam się w rękach. Jednak my to tylko pewna część. Drugą robią doskonałe materiały. 

Mój szef zastanawia się nad tym, czy by na stałe nie nawiązać współpracy z producentem betonowych nawierzchni drogowych. Dzięki temu on miałby gwarancję dobrze wykonanych usług a my pracę. A na takich materiałach to prawdziwa przyjemność. 

Nawierzchnia drogowa betonowa na nowej obwodnicy
Przewiń na górę