Nasz sklep i jego aranżancje wnętrz

aranżacje wnętrz

Cześć. Dziś napisze trochę o tym jak to założyłam swój pierwszy sklep z akcesoriami dla dzieci. Jednocześnie jak później założyliśmy salę zabaw dla dzieci, przez ten właśnie sklep. Moja opowieść, nie będzie miała swojego początku od pierwszych kroków jakie stawialiśmy, a bardziej od chwile, gdy już mieliśmy załatwione wszelkie formalności i mogliśmy zająć się udoskonalaniem naszego sklepiku.

Jakie aranżacje wnętrz do sklepu?

aranżacje wnętrzKiedyś moja znajoma, która jest z resztą współwłaścicielką tego biznesu, zaproponowała, że musimy dopracować naszą salę. Stwierdziła, że będzie potrzebny nam projektant wnętrz. Nawet nie miałam pojęcia, że architekci wnętrz mogą zajmować się takim tematem jak na przykład projektowanie wnętrz sklepów. Jak się okazuje profesjonalne aranżacje wnętrz Gdańsk mogą przydać się nawet wtedy kiedy rozpoczynasz swój biznes. Niekiedy może się to okazać kluczowe. Zapewniam, bo osobiście to sprawdzałam. Po dwutygodniowym szukaniu znaleźliśmy biuro projektowe w Gdańsku. Po uprzedniej rozmowie telefonicznej, ruszyliśmy na spotkanie, przekazaliśmy swoją koncepcję. Zależało nam przede wszystkim aby jeszcze bardziej rozświetlić całe pomieszczenie. Dlaczego? Głównie dlatego, żeby było ono przyjazne, dla dzieci i reszty. Dla całych rodzin. Chcieliśmy aby to miejsce, było jasne, czyste, funkcjonalne i budzące zaufanie co będzie dodatkowym gwarantem jakości naszych usług i naszej skuteczności sprzedażowej. Aranżacje wnętrz są ważne. Mieliśmy świetnego doradce, który niesamowicie nam pomógł. Jakby czytał nam po prostu w głowach.

Projektowanie wnętrz jak widać może być nie tylko świetną pracą, zajęciem skutecznym, co jeszcze po prostu genialną zabawą. Jeżeli chodzi już o samą realizację naszego projektu, to stało się to jeszcze szybciej niż się spodziewaliśmy, bo praktycznie nie całym tygodniu, mogliśmy cieszyć się sklepem.

Nasz sklep i jego aranżancje wnętrz
Przewiń na górę