Najlepsze rejsy po greckich wodach

Ponieważ uwielbiam morze, a otoczenie wody działa na mnie kojąco, zdecydowałam się że tym razem mój wakacyjny odpoczynek będzie miał na statku. Z tego właśnie względu postanowiłam poszukać najlepszej możliwej oferty, która zapewniłaby mi fantastyczne wakacyjne przeżycia i która byłaby dostępna w konkurencyjnej cenie, ze względu na ograniczony budżet.

Piękne rejsy pomiędzy greckimi wyspami

rejsy grecjaMuszę przyznać, że przejrzałam bardzo wiele ofert, dotyczących tego typu wakacyjnego wypoczynku. Jak się okazało moje oczekiwania spełniały tylko i wyłącznie rejsy Grecja. Rejsy dostępne były w różnych wersjach, w zależności od czasu trwania. Osobiście zdecydowałam się na rejs, który miał trwać dwa tygodnie, dzięki czemu mogłam wspaniale wypocząć i poznać dokładnie większość najbardziej znanych greckich wysp. Muszę przyznać, że trasa rejsu była doskonale przemyślana. Początkowo większość czasu spędzaliśmy na morzu, a osoba odpowiedzialna za przebieg rejsu dbała o to, abyśmy zobaczyli najpiękniejsze miejsca na wschody i zachody słońca oraz poczuli magię morza. Następnie zawijaliśmy do wszystkich portów na najbardziej znanych greckich wyspach, gdzie mieliśmy czas na zwiedzanie. Myślę, że nic innego nie byłoby w stanie tak wspaniale oddać różnic pomiędzy wyspami. Każda z wysp rządzi się własnymi prawami i własną kulturą, a my mogliśmy w jedne wakacje zetknąć się z wszystkimi, co dawało naprawdę wspaniały efekt.

Decydując się na rejs zdecydowałam się na greckie wody, ponieważ było tam zdecydowanie najwięcej atrakcji. Przede wszystkim udało mi się zwiedzić wszystkie najbardziej znane greckie wyspy, na czym nie ukrywam, bardzo mi zależało. Dodatkowo cena rejsu była bardzo przystępna, w związku z czym uważam, że każdy może sobie pozwolić na taki wypoczynek.

Najlepsze rejsy po greckich wodach
Przewiń na górę