Najlepsze pojazdy dla dzieci

Maluchy uwielbiają się bawić i przez pierwsze lata robią to na okrągło. To ich źródło rozrywki, ale przede wszystkim nauki, dlatego im bardziej różnorodne będą mieć zabawki, tym więcej się nauczą o świecie. Dlatego warto kupować edukacyjne i ruchowe zabawki.

Od jakiego wieku są pojazdy na akumulator?

pojazdy elektryczne dla dzieciChyba każde dziecko ma w swoim pokoju misie, klocki, puzzle czy nawet rowerek. Jednak nic się nie równa z zabawkami zasilanymi elektrycznie. Przeważnie są to pojazdy elektryczne dla dzieci, które mają zamontowany silnik i akumulator. Można nimi się przemieszczać po domu, podwórku, ogrodzie czy na spacerze, ponieważ posiadają wygodne siedzenie. Przede wszystkim w sprzedaży znajdziemy samochody typu sedan z niskim zawieszeniem i małymi kołami, które świetnie się nadają do jazdy po równej nawierzchni oraz samochody terenowe z dużymi kołami, przeznaczone do trudnych tras. Sedanami można bez problemu jeździć po alejka, ścieżkach w parku czy chodniku, natomiast terenowe modele z uwagi na swoją konstrukcje są idealne na trawniki, kamieniste tereny czy nawet błoto. Z pewnością jazda nimi dostarczy maluchom wielu, niezapomnianych wrażeń. Poza samochodami, które bez wątpienia są bardzo popularne, można kupić także motory elektryczne, które są nieco mniejsze, ale działają na tej samej zasadzie. Większość modeli samochodów z akumulatorem jest przeznaczonych dla dzieci od trzeciego roku życia, ponieważ wymagają samodzielnego kierowania. Dla ułatwienia posiadają pilot do zdalnego sterowania.

Jeżeli nie wiemy o kupić na prezent naszemu kilkulatkowi, to z pewnością samochód elektryczny będzie doskonałym pomysłem. Każde dziecko będzie zachwycone z takiego prezentu, ponieważ wygląda on jak prawdziwy pojazd i ma wszystkie niezbędne do jazdy elementy.

Najlepsze pojazdy dla dzieci
Przewiń na górę