Najlepsze namioty na bazar

Od wielu lat z siostrą zajmujemy się produkcją materiałowych ozdób, dekoracji czy ubrań. W różny sposób zajmowałyśmy się sprzedażą wytworów, ale najefektywniej robiło się to na bazarach. Początkowo robiłyśmy to nieregularnie i przy okazji jakichś specjalnie organizowanych jarmarków, ale teraz miałyśmy poważnie się za to zabrać.

Namioty bazarowe – najlepszy wybór

najlepszy namiot bazarowySiostra zajmowała się formalnościami, byśmy mogły mieć zapewnione miejsce na jednym z głównych bazarów w naszym mieście. Ja natomiast miałam pomyśleć nad formą wystawy. Starałam się inspirować rozwiązaniami innych sprzedawców i natrafiłam na bardzo fajny namiot u jednej z pań handlujących na bazarze. Stwierdziłam, że właśnie w tym kierunku musimy iść. Celem był więc najlepszy namiot bazarowy, jaki uda mi się znaleźć. Czyli taki, który będzie się wyróżniał od pozostałych i przy okazji będzie fajnie obrandowany, by każdy wiedział, z jakim sprzedawcą ma do czynienia. Znalazłam ofertę producenta takich namiotów i pokazałam siostrze, który namiot najbardziej moim zdaniem pasowałby do naszych wystaw produktów. Zgodziła się z moim gustem, więc dalej nie pozostało nic, jak tylko dokonać zakupu. Gdy namiot w końcu był już w naszym posiadaniu, to nasi mężowie pomogli nam go rozstawić na podwórku przed domem, byśmy na własne oczy zobaczyły, jak nasz stragan będzie się prezentował na żywo.

Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Naprawdę, nie spodziewałam się, że tak fajnie będzie to wyglądało. Od razu zaczęłyśmy rozplanowywać więc, jak będziemy układać artykuły pod namiotem, by wszystko wyglądało jak najlepiej od strony klienta. I faktycznie, pomysł z namiotem był bardzo dobry, bo od samego początku sprzedaży na bazarze odnotowywałyśmy bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

Najlepsze namioty na bazar
Przewiń na górę