Najlepsza psychoterapia

Muszę przyznać, że moje życie nie było zbyt łatwe. Nie spotkało mnie nigdy nic, co nie spotykało innych osób, jednak od zawsze miałam dosyć słabą psychikę. W związku z tym wydarzenia sprzed kilku lat odbiły się solidnie na moim postrzeganiu świata i spowodowały liczne problemy. Przede wszystkim bałam się zakochać i bałam się dopuścić kogoś do siebie bliżej.

Profesjonalna psychoterapia

skuteczna psychoterapia w KrakowieMuszę przyznać, że spodziewałam się z czego wynikają moje problemy. Gdy miałam kilkanaście lat od mojej mamy odszedł tata i już nigdy go nie spotkałam. Następnie mój brat wyjechał za granicę i również urwał z nami kontakt. W związku z tym bałam się, że gdy zakocham się w jakimś mężczyźnie on również mnie zostawi. Na szczęście pomogła mi skuteczna psychoterapia w Krakowie. Gdy ciążyła mi już samotność, zdecydowałam się poszukać pomocy specjalisty. Już na pierwszej wizycie udało mi się ustalić z czego wynika mój problem. Specjalista zdecydował, jaka terapia będzie dla mnie najlepsza i ustaliliśmy, że będziemy się spotykali na regularnych wizytach raz w tygodniu. Psychoterapia faktycznie dawała fantastyczne efekty. Jak się okazało już po kilku miesiącach przestałam odczuwać tak silny lęk przed dopuszczeniem kogoś do siebie i zdecydowałam się zacząć chodzić na randki. Po kolejnych kilku sesjach z psychoterapeutą przestałam już nawet odczuwać niepokój. Muszę przyznać, że psychoterapia dała mi naprawdę dużo.

Gdy chciałam pozbyć się swoich problemów, związanych z interakcjami społecznymi, zdecydowałam się zacząć uczęszczać na psychoterapię. Jestem bardzo zadowolona z efektów, ponieważ w końcu pozbyłam się swojego lęku. Jestem teraz bardzo szczęśliwa i znalazłam swoją drugą połówkę, której dzięki psychoterapeucie nie boję się zaufać, co jest dla mnie bardzo ważne.

Najlepsza psychoterapia
Przewiń na górę