Możemy sami zaprojektować i zamówić kalendarz

Jeżeli mamy w swojej rodzinie kogoś, albo sami jesteśmy taką osobę, kto chciałby się nauczyć zarządzania czasem, to mamy gotowy pomysł na prezent. Tym bardziej, że do końca tego roku nie zostało już wiele. Urodziny, imieniny czy nawet święta  w nadchodzących miesiącach nie muszą już być wyzwaniem, jak chodzi o wybór upominku. 

Spersonalizowany kalendarz dla najbliższych

kalendarze książkowe na indywidualne zamówienieNiezbędnym narzędziem dla każdego, kto ma problemy z organizacją czasu i przez to na przykład często się spóźnia lub o czymś zapomina, jest oczywiście kalendarz. Jeżeli ma być on podarowany w ramach prezentu, to przydałoby się, aby był dostosowany do indywidualnych potrzeb. Na szczęście istnieje wiele drukarnie, które robią kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie według indywidualnego projektu. Jakie więc pomysły można w takim kalendarzu zawrzeć? Zadbajmy najpierw o odpowiednia wielkość i okładkę. Ktoś, kto nie nosi dużych toreb, będzie potrzebował mniejszego formatu. Osoba zaś, która ma bardzo dużo rzeczy do ogarnięcia potrzebować będzie kalendarza z dużą ilością miejsca. Warto zostawić puste miejsca na indywidualne notatki.  Można też pomyśleć o cytatach, które będą dopasowane na przykład do zainteresowań danego człowieka. Albo o ilustracjach, które na pewno przypadną mu do gustu. Miłośnicy podróżowania na pewno ucieszą się ze zbioru mapek dołączonych do kalendarza. A Ci, którzy uwielbiają kolorować będą zachwyceni rysunkami, które można wypełnić barwami. 

Spersonalizowany kalendarz jest doskonałym pomysłem na prezent. Tym bardziej, że jego zamówienie nie wymaga dużych nakładów finansowych, a można w nim zawrzeć wszystko, na co pozwoli nam kreatywność. Ucieszą się z takiego prezentu osoby, które potrzebują dobrego organizera czasu. Będzie to też doskonałe rozwiązanie dla osób prowadzących firmy. 

Możemy sami zaprojektować i zamówić kalendarz
Przewiń na górę