Modne kwiaty w boksie

W ostatnim czasie bardzo modne stały się kwiaty w boksie. Wykonują je najlepsze kwiaciarnie, które idą z duchem czasu. Takie kwiaty typu flower box są alternatywą dla kwiatów ciętych w bukietach. Warto kupić komuś na prezent właśnie taki flower box bo zachowuje dłużej świeżość. Piękny wygląd utrzymuje się przez kilkanaście dni.

Piękne kwiaty w pudełku

flower boxOczywiście kwiaty w pudełku można ofiarować komuś z różnych okazji. Może to być rocznica ślubu lub urodziny. Piękny flower box może kosztować już od 30 złotych. Oczywiście im większe tym jego cena będzie Wyższa. Dlatego wszystko zależy od tego ile chcemy przeznaczyć na taki bukiet. Polecana florystki tworząc piękne flower boxy z różnych rodzajów kwiatów. Jednakże kobiety uwielbiają róże i to właśnie z tych kwiatów najczęściej zamawiane są takie pudełka. W środku Foto odpornego pudełka umieszczono jest nasączona wodą gąbka. Dzięki czemu kwiaty utrzymują świeżość nawet kilkanaście dni. Oczywiście ponownie z meczu z trochę pompkę. Do flower boxu dokładane są często na patyku różne napisy np. 100 lat, młodej parze lub kocham Cię. Wszystko zależy od okazji. Oprócz kwiatów do takiego pudełka dodajemy różne liście i łodyżki zielone. Ostatnim czasie bardzo modna stała się Poczta Kwiatowa. To właśnie w takich kwiaciarniach można zamówić flower boxy z prośbą o dostarczenie ich pod wskazany adres.

Wszystkie kobiety uwielbiają dostawać kwiaty nawet bez okazji. Mogą to być pojedyncze kwiaty cięte lub w bukiecie. Jednak alternatywą dla nich od jakiegoś czasu stały się kwiaty w boksie. Takie pudełko pasuje pięknie do każdego pomieszczenia. Dlatego coraz częściej wykonywane są z kwiatów sztucznych. Takie pudełko pięknie wkomponuje się w każde wnętrze tym bardziej, że kolor boksu można sobie dowolnie wybrać. 

Modne kwiaty w boksie
Przewiń na górę