Mąż pracuję przy budowie hotelu w Bydgoszczy

hotel

Mój mąż jest pracownikiem budowlanym. Został wysłany w delegację do Bydgoszczy,. Bydgoszcz jest oddalona od Torunia o niecałe czterdzieści minut więc nie ma daleko do pracy. W Bydgoszczy zajmuje się budowa hotelu, w której maja być dwie piękne i duże sale weselne.

Hotel w Bydgoszczy spełnia wymagania

hotelInwestorowi zależy żeby prace zostały skończone w przyszłym roku. Sale weselne mają być bardzo nowoczesne na tle pozostałych dostępnych w regionie. Godny polecenia hotel w Bydgoszczy ma spełniać wszystkie wymagania i standardy. Ma być dostosowany dla osób niepełnosprawnych a także rodzin z dziećmi. Ważne jest żeby w ogrodzie pojawił się plac zabaw, żeby dzieci miały zapewnione atrakcje. W hotelu mają być organizowane różne imprezy integracyjne a także wystawy i małe koncerty. Hotele w Bydgoszczy maja bardzo dobre opinie ale brakuje miejsca, w którym będzie można zorganizować dodatkowe atrakcje. Noclegi w Bydgoszczy są dosyć drogie. Jest to związane z duża ilością turystów w tym mieście. Inwestor chce to zmienić planuje żeby w jego hotelu ceny były przystępne dla każdego. Pokoje mają być tańsze i droższe i wszystko ma zależeć od standardu, który będzie w pokoju. Bydgoszcz ma wielu dobrych fachowców ale przetarg na budowę hotelu wygrała firma, która znajduje się w Toruniu i w której pracuje mój mąż. Mąż jest zadowolone ze zlecenia bo ma zapewniona prace na wiele miesięcy. Na szczęście co wieczór przyjeżdża d domu więc się widujemy. Sale weselne, które maja powstać będą piękna wizytówka miasta. Prezydent miasta już zapowiedział, że będzie często korzystał z sal do organizacji różnych imprez.

Dzisiaj mąż jak wrócił przekazał, że sale weselne są już prawie gotowe. Hotele w Bydgoszczy obawiają się już konkurencji bo hotel coraz ładniej wygląda i hotele wiedzą, ze na początku będzie cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony turystów.

Mąż pracuję przy budowie hotelu w Bydgoszczy
Przewiń na górę