Materiał na pluszowe narzuty

Nowoczesne tkaniny są miękkie i miłe dla oka. Tkanina typu velvet połyskuje, jest ciepła i przyjemna w dotyku. Elegancki i połyskujący velvet ładnie prezentuje się we wnętrzach mieszkalnych. Dlatego szyje się z niego koce i narzuty na łóżka. Dodatkowo z materiału velvet świetnie można wykonać różnego rodzaju maskotki i Przytulanki dla dzieci.

Miękka tkanina do dekoracji domu

tkaniny velvetJeśli szukamy narzuty na łóżko lub chcemy uszyć pokrowiec na fotel lub inny mebel, to możemy mieć pewność, że tkanina pluszowa typu velvet sprawdzi się w tej roli idealnie. Jak zatem funkcjonuje nowoczesny, elegancki plusz we wnętrzach? Są różne rodzaje eleganckiej tkaniny velvet. Popularne są zarówno pikowane materiały z wzorem w romby lub jodełkę. Geometryczne przeszycia dodają narzutom ciekawego wyglądu. Wystarczy przykryć łóżko tkaniną typu velvet i dzięki temu dom będzie wyglądał nowocześnie oraz elegancko. Inny rodzaj zastosowania tego materiału o strukturze miękkiego pluszu to szycie koców, pledów i kocyków dla dzieci. Mali milusińscy lubią wtulać się w pluszowe kocyki, a tkanina z gatunku velvet jest bardzo ciepła, miękka i miła w dotyku. Wydaje się, że ten materiał został wprost stworzony dla dzieci, by otulić je przed zimnem. Te kocyki można łatwo prać, więc świetna jest to alternatywa dla maty podłogowej. Dziecko można położyć na kocyku i w ten sposób stworzymy mu odpowiednia przestrzeń do odpoczynku i zabawy.

Dzięki miękkim tkaninom wnętrza salonu lub sypiali wyglądają bardziej przytulnie. Właśnie materiał o nazwie velvet idealnie sprawdza się jako tkanina na narzuty, pledy i koce. Obok materiałów o gładkiej fakturze są jeszcze materiały pikowane z eleganckimi, ciekawymi przeszyciami w kratkę, w romby lub w inne geometryczne wzory i przeszycia.

Materiał na pluszowe narzuty
Przewiń na górę