Mamie spodobał się zaprojektowany ogród

Mój tata przygotowuje dla mamy niespodziankę. Tata postanowił zagospodarować dla mamy ogród. Mama uwielbia kwiaty a nasz ogród nie jest jeszcze urządzony. Zamieszkaliśmy w domu miesiąc temu i jak do tej pory mama nie miała możliwości żeby zająć się ogrodem.

Tata wybiera projektanta do ogrodu

projektowanie ogrodów gdańskTata wie jakie rośliny mamie się podobają i jakie miała koncepcje na urządzenie ogrodu. Mama wiele na temat ogrodów czytała i sporo tacie opowiadała dlatego tata wie co ma przekazać projektantowi. Projektowanie ogrodów Gdańsk jest chętnie wybierane i w mieście jest sporo firm, które wykonują takie usługi. Tata zabrał mnie ze sobą żebym także miała jakiś wkład w to jak będzie wyglądał nasz ogród. Mama o niczym nie wie i muszę przyznać, że na pewno będzie zachwycona jak zobaczy jaką tata wymyślił dla niej niespodziankę. Spotkanie było bardzo owocne. Ogród zostanie zaprojektowany przez bardzo znanego i polecanego fachowca. Będzie on wykonywał i doglądał różne prace w naszym ogrodzie. Prace w ogrodzie będą wykonywane w sobotę i w niedzielę. Wówczas mamy nie będzie w domu. Mama jedzie ze mną do babci na wiec i po powrocie zobaczy jakie zmiany zaszły w ogrodzie. Projektowanie ogrodów jest bardzo proste dla osób, które znają się na roślinach i lubią swoją pracę. Każda branża wymaga wiedzy i znajomości pewnych pojęć. Widziałam już wstępny projekt. Wiem, jakie rośliny będą znajdowały się w naszym ogrodzie i gdzie zostaną posadzone.

Kiedy wróciliśmy w niedzielę od babci było już późno ale mama od razu zauważyła zmiany jakie zaszły w ogrodzie. Jak dowiedziała się kto projektował ogród i kiedy to wszystko miało miejsce to nie wierzyła, ze ja się nie wygadałam. Bardzo się cieszyliśmy z tata, że udało nam się zaskoczyć mamę i przygotować tak piękną niespodziankę.

Mamie spodobał się zaprojektowany ogród
Przewiń na górę