Malownicze osiedle na obrzeżach Warszawy

Każdy rodzic pragnie, by jego pociechy wychowywały się w miejscu bezpiecznym, dostosowanym do jego potrzeb, pozwalającym rozwijać zainteresowania. Miejsca użytku publicznego myślą o wymaganiach najmłodszych, oferta dziecięca w różnych dziedzinach życia stale się powiększa. Troska o milusińskich wpływa także na decyzję o wyborze mieszkania.

Osiedle dla dużych i małych

malownicze osiedle sarabandyWbrew obiegowej opinii, dzieci mają głos. W momencie planowania życia rodzinnego musimy wziąć pod uwagę ich zajęcia w szkole, jak i poza nią, ich pasje oraz zainteresowania, pogodzić je ze sprawami pozostałych członków rodziny. Malownicze osiedle Sarabandy stawia czoła temu wyzwaniu, wychodząc z bogatą ofertą, skierowaną dla najmłodszych, by czuli się komfortowo i mogły w pełni wykorzystywać ursynowski potencjał, a rodzicom ułatwić ujęcie życia codziennego w ramy. Blisko osiedla, w odległości spacerowej, znajdują się przedszkola oraz szkoła podstawowa, a także centrum językowe, co pozwoli dzieciom na rozwijanie umiejętności lingwistycznych, zaś rodzicom zdejmie z głowy problem dojazdów samochodem lub komunikacją miejską. Również wizyty lekarskie przestaną wiązać się z koniecznością podróży na drugi koniec miasta. Beztroska zabawa może się zacząć już we własnym ogródku lub w Lesie Kabackim, czy nad jeziorem. Do dyspozycji dzieci oddane są place zabaw, plaże, miejsca do uprawia sportów, czy ścieżki rowerowe. Przygotowane stoły oraz ławy są doskonałym miejscem do posiłku na świeżym powietrzu, spędzenia czasu z najbliższymi w miłej, wolnej od stresów codzienności atmosferze.

Na malowniczość osiedla Sarabanda, wypływa też ptactwo, które można obserwować ze specjalnych miejsc widokowych, co z pewnością wzbudzi zainteresowanie najmłodszych mieszkańców, to doskonałe miejsce, pozwalające dzieciom w każdym wieku na rozwój poprzez zabawę, życie w kontakcie z naturą, w poczuciu bezpieczeństwa.

Malownicze osiedle na obrzeżach Warszawy
Przewiń na górę