Lekki i praktyczny rower biegowy

Każdy rodzic dba by jego dziecku niczego nie brakowało. Ubrania, zabawki i inne rzeczy to tylko kropla w morzu potrzeb każdego dziecka. Kiedy jest małe ale już siedzi kupujemy mu zabawki typu gryzaki, piłeczki i inne. Kiedy już chodzi lecz jego równowaga jeszcze nie jest do końca wypracowana to kupujemy mu biegowy rowerek np. firmy Milly Mally.

Czy rowerek biegowy wspomaga dziecka równowagę?

rowerek biegowy milly mallyDoskonałą alternatywą rowerka z kołami bocznymi jest tak zwany rowerek biegowy. Są to rowerki bez pedałów, a dzieci za pomocą swoich nóżek odpychają się i hamują. Rowerek biegowy Milly Mally jest idealny do rozpoczęcia nauki jazdy na rowerze. Doskonale uczy dziecko trzymania równowagi. Na rowerku biegowym mogą swoją przygodę z jazdą zacząć dwu letnie dzieci. Rowerki są z 10 calowymi kołami piankowymi. Ich waga nie przekracza 3 kg zatem są dosyć lekkie. Maksymalne obciążenie większości rowerków to około 20 kg. W rowerkach biegowych ze stalową ramą mamy możliwość regulacji siodełka i kierownicy. Oprócz stalowych rowerków tej firmy mamy również rowerki drewniane. Są one również bardzo lekkie i mają 3 możliwości podnoszenia siodełka. Natomiast kierownicy nie można regulować. Każde z tych rowerków mają antypoślizgowe rączki oraz ogranicznik skrętu kółek. Firma Milly Mally stworzyła rowerki biegowe w różnych kolorach zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Cena rowerków to koszt zaledwie 100 do 150 złotych.

Najważniejsze przy rozpoczynaniu przygody z jazdą na rowerze jest bezpieczeństwo naszych dzieci. Ochraniacze na ręce i nogi oraz odpowiedni kask to jest podstawa bezpiecznej jazdy. Nauka na rowerku biegowym firmy Milly Mally z zachowaniem środków ostrożności w postaci ochraniaczy na pewno będzie przynosić piękne efekty, a dziecko szybko nauczy się utrzymywać równowagę. 

Lekki i praktyczny rower biegowy
Przewiń na górę