Łatwa i przejrzysta witryna dla każdego użytkownika

Chyba od zawsze interesowałam się gotowaniem. Kuchnia była moją wielką pasją. Szło mi na prawdę dobrze. W pewnym momencie mojego życia pojawił się pomysł na prowadzenie własnej strony internetowej. Na początku nie byłam co do tego przekonana, ponieważ kompletnie nie wiedziałam jak to zrobić.

Strona z przydatnymi przepisami kulinarnymi 

przydatne strony internetowe w CzęstochowieNie znałam się i bałam. Na szczęście szybko dowiedziałam się, że są takie firmy, które na zlecenie same projektuję witryny. Uznałam, że to dla mnie idealne rozwiązanie i warto z czegoś takiego spróbować. To wiele by mi ułatwiło. Na dodatek zamiast amatorskiej stronki mogłam od razu mieć indywidualną i profesjonalną. Szukając pomocy natchnęłam się na przydatne strony internetowe w Częstochowie. Po skontaktowaniu się z pracownikami zostałam poproszona na spotkanie. Tam omówiłam to co mnie najbardziej interesuje i jakie zakładki powinny się w tym znajdywać. Miałam ułożony szablon w głowie jednak kompletnie nie wiedziałam jak to stworzyć. Na szczęście graficy szybko zorientowali się jak najlepiej wykonać mój projekt. Na realizację nie musiałam długo czekać. Już po tygodniu mogłam zobaczyć wstępne zakończenie witryny. Tego dnia wprowadziliśmy jeszcze kilka ostatnich poprawek, a moja witryna miała zostać oddana do użytku. Byłam zadowolona, ponieważ menu oraz podstrony znajdowały się w widocznym miejscu. Na dodatek była łatwa w odbiorze i każdy mógł się po niej swobodnie poruszać.

Jej obsługa techniczna również nie była trudna. Równie szybko i sprawnie mogłam dodawać nowe przepisy, zdjęcia, podstrony oraz edytować to co utworzyłam. Byłam z tego jak najbardziej zadowolona, ponieważ w końcu miałam przydatną stronę z własnymi przepisami kulinarnymi, które znalazły swoje miejsce w sieci, a wkrótce miały przyciągnąć obserwujące osoby. 

Łatwa i przejrzysta witryna dla każdego użytkownika
Przewiń na górę