Laboratorium w Białymstoku – zakup wytrzymałych mebli

Po tym, jak udało mi się znaleźć pracę w wymarzonym laboratorium, to myślałam, że większych marzeń zawodowych nie uda mi się spełnić. Jako że interesowałam się chemią, to dla mnie działanie w warunkach laboratoryjnych było wręcz magiczne, bo wszystko mi się w takim miejscu podobało. Po paru latach, gdy pokazałam, jak wartościową laborantką jestem dla mojego pracodawcy, nieoczekiwanie dostałam propozycję awansu.

Wytrzymałe meble do laboratorium – sklep w Białymstoku

wytrzymałe meble laboratoryjne w białymstokuOkazało się, że firma, która mnie zatrudniała, miała założyć dodatkowy punkt laboratoryjny na terenie Białegostoku, czyli mojego rodzinnego miasta. Mnie poproszono, bym przejęła kierownictwo nad tym laboratorium. Stwierdzili, że świetnie się sprawdzam, mam już odpowiednią wiedzę, by potrafić sprawnie takim laboratorium kierować i dodatkowo przeprowadzka do Białegostoku nie byłaby dla mnie problemem. Przy okazji poproszono mnie, bym zaangażowała się w aranżację tego miejsca, bo na razie jest ono praktycznie puste. Nie musieli mnie do tego namawiać. Jako że znałam to miasto doskonale to wiedziałam, że mogę wybrać bardzo wytrzymałe meble laboratoryjne w Białymstoku, aby było bliżej. Pojechałam więc wcześniej do domu, by już być na miejscu i mieć możliwość obejrzenia laboratorium i przeanalizowania jakie meble i jakiej wielkości będą potrzebne, by je sprawnie i dokładnie wypełnić. Po zebraniu notatek ruszyłam zobaczyć, jakie meble są na stanie.

Moi pracodawcy byli pod dużym wrażeniem, że tak szybko udało mi się to wszystko rozegrać. Jako że miałam te meble praktycznie pod ręką, to po kilku dniach już byłam w stanie podesłać szefostwu kosztorys i listę mebli, jakie wybrałam do zaaranżowania laboratorium w Białymstoku. Otwarcie więc zapowiadało się o wiele szybciej.

Laboratorium w Białymstoku – zakup wytrzymałych mebli
Przewiń na górę