Kupno łupka granitowego

Niedawno przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego na obrzeżach Poznania. Była to rewelacyjna decyzja, zyskałem dużo swobody. Teraz zajmuję się upiększaniem obejścia wokół domu. Wpadłem na pomysł, by zrobić ścieżkę wokół domu z łupka granitowego. Mój serdeczny przyjaciel zaaprobował ten pomysł i obiecał, że pomoże mi z wykonaniem tego projektu, bym był zadowolony.

Posesja wyłożona łupkiem granitowym

poznań - łupek granitowyDbanie o to, by mój dom i obejście wokół niego prezentowało się zacnie, to moje główne zajęcie. Mam pozytywnego fioła na punkcie domu, ponieważ nie tak dawno się do niego wprowadziłem. Uwielbiam przebywać zarówno w tych czterech ścianach, jak i w okalającym je ogrodzie. Daje mi to poczucie swobody. Ostatnio wpadłem na pomysł, by wyłożyć łupkiem granitowym ścieżkę wokół domu. Mój bardzo dobry przyjaciel stwierdził, że jest to świetna idea. Wyraził także chęć, by pomóc mi w realizacji tego projektu. Zacząłem więc szukać materiału w moim rodzinnym mieście, jakim jest Poznań – Łupek granitowy to wdzięczny materiał, z którego można zdziałać cuda. W końcu znalazłem firmę, która miała go w sprzedaży. Wyliczyłem ilość, którą potrzebowałem i tyle łupka też zamówiłem. Nie mogłem się doczekać, kiedy firma mi go dostarczy, bym wreszcie mógł z przyjacielem zacząć projekt budowy ścieżki wokół domu. Byłem bardzo podekscytowany samym faktem, że coś zrobimy wspólnie. Znamy się bowiem od wielu lat.

Teraz kiedy wokół mojego domu jest ułożona piękna ścieżka z łupka granitowego, jestem bardzo szczęśliwy. Bardzo szybko udało nam się z przyjacielem zrealizować ten projekt. Całość prezentuje się naprawdę rewelacyjnie! Firma również spisała się na medal, dostarczając nam w założonym terminie bardzo jakościowy materiał. Wszystko zatem poszło bardzo sprawnie.

Kupno łupka granitowego
Przewiń na górę