Kupno całorocznego domku z bali

domy z bali całoroczne

Jakiś czas temu z mężem kupiliśmy działkę pod miastem i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Po prostu pan, od którego kupiliśmy działkę kupował sobie dom w okolicy i bardzo śpieszyło mu się ze sprzedażą działki.

Całoroczne domy z bali to dobra oferta

domy z bali całoroczneMy na tym tylko skorzystaliśmy bo dostaliśmy naprawdę bardzo ładną działkę w dobrej cenie. Naprawdę mieliśmy szczęście. A poprzedni właściciel działki musiał się śpieszyć ze wpłatą zaliczki na dom. Opowiadał nam o tym, że właśnie niedaleko od działek będą budowane domy z bali i on właśnie taki dom chce kupić. Są to typowe domy z bali pod klucz, które naprawdę bardzo ładnie wyglądają. Ten poprzedni właściciel działki powiedział, że te domy drewniane z bali są w cenie nowego mieszkania także jest to naprawdę atrakcyjna cena. Sama zainteresowałam się tym jak wyglądają takie domy drewniane pod klucz bo nigdy wcześniej takich nie widziałam. Są to oczywiście solidne domy z bali całoroczne czyli takie normalne domu. W sumie jak ten poprzedni właściciel działki powiedział nam o tych domach to od razu zaczęłam mu zazdrościć tego, że będzie w takim domu mieszkał. W końcu jest to na pewno sama przyjemność. A kto to słyszał żeby mieć możliwość kupna domu z działką w cenie mieszkania. Szkoda, że nie było takich ofert wtedy gdy my z mężem kupowaliśmy swoje mieszkanie. Może wtedy także byśmy kupili taki dom zamiast mieszkania i tym samym byśmy nie musieli teraz kupować działki bo byśmy mieli swój domek. Oczywiście z działki także bardzo się cieszę bo będziemy mieli gdzie z mężem spędzać czas i ogólnie chyba właśnie tu będziemy mogli fajnie odpocząć.

Jednak taki domek to też jest takie moje marzenie. Ale kto wie może za parę lat uda nam się także kupić taki domek. Chociaż myślę, że mąż nie zdecydowałby się mieszkać gdzieś za miastem całym rokiem.

Kupno całorocznego domku z bali
Przewiń na górę