Korzystna lakiernia proszkowa

Jak tylko mój narzeczony kupił sobie nowe auto, był taki zadowolony. Nie chciałam mu mówić, że auto wcale nie jest w dobrym stanie i wizualnie prezentuje się strasznie kiepsko. Lakier był taki szary i matowy, w ogóle się nie świecił. Nie mogłam patrzeć jak bardzo ktoś go zaniedbał. Trzeba było coś z tym zrobić.

Lakierowanie proszkowe karoserii

lakiernia proszkowa toruńJakiś czas temu zainteresowała mnie oferta malowania proszkowego i zastanawiałam się, czy jest możliwa również dla samochodów. Sporo o tym poczytałam i okazało się, ze nie ma z tym problemu. Malowanie proszkowe również nadaje się do karoserii. Pomyślałam, że muszę namówić narzeczonego, że lakiernia proszkowa Toruń to jedyne korzystne wyjście z sytuacji. Znalazłam korzystną ofertę cenową malowania proszkowego i postanowiłam mu o tym powiedzieć. Okazało się, że zainteresował się tym co mówiłam i stwierdził, że faktycznie takie coś by mu się przydało. W związku z tym, zapisaliśmy się na usługę lakierowania. Chcieliśmy ten sam kolor, jaki miał samochód, chociaż narzeczony pomyślał o czarnym w pewnym momencie. Uznałam, że można wybrać taki klasyczny kolor, bo czarny niesamowicie się prezentuje. Dlatego też poprosiliśmy o czarny lakier. Wróciliśmy do domu moim autem i czekaliśmy, aż będzie możliwy odbiór. Minęły dwa dni i mogliśmy jechać po auto. Efekty nas zaskoczyły, auto wyglądało cudownie. Nie spodziewałam się, że osiągniemy taki wspaniały rezultat.

Lakierowanie auta okazało się być wspaniałym pomysłem. Odnowiliśmy zniszczoną karoserię która aż prosiła się o renowację. Dzięki temu nowe auto wygląda jeszcze lepiej. Udało się szybko wykonać usługę. Lakier był niezwykle trwały i odporny na zarysowania. Miałam okazje kiedyś to sprawdzić, jak zahaczyłam o drzwi kluczykami przez przypadek.

Korzystna lakiernia proszkowa
Przewiń na górę