Język obcy dla każdego

Umiejętność posługiwania się językiem obcym daje nowe możliwości rozwoju. Wiąże się z obejmowaniem prestiżowych stanowisk pracy oraz wykorzystywaniem możliwości językowych w czasie wolnym, w trakcie podróżowania.

Jak wygląda nauka w szkole językowej ? 

bydgoska szkoła językowaWszystkie kursy językowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów. Nauka odbywa się na kilku poziomach, w zależności od posiadanych umiejętności językowych. Istnieje możliwość dopasowania częstotliwości zajęć dokładnie do oczekiwań uczestników. Zajęcia mają interaktywny charakter, wszyscy mogą brać w nich aktywny udział. Precyzyjnie określony system nauki prowadzi do konkretnych efektów nauczania. Organizowane są kursy dla młodzieży i dorosłych oraz kursy dla firm. Nauka odbywa się w małych grupach, dzięki temu każdy z uczestników doskonale przyswaja wiedzę i ma dobry kontakt z prowadzącym. Dla zainteresowanych organizowane są również kursy indywidualne. Bydgoska szkoła językowa dba o poziom i efekty nauczania a także propaguje urozmaicony sposób prowadzenia zajęć. Uczestnicy mogą na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę rozwiązując różnego rodzaju testy i quizy, biorąc udział w konwersacjach. Nauczyciele przekazują w interesujący sposób materiał do pracy, wykorzystując ciekawe formy nauki – np. nagrania audio i video. Nauka języków pod okiem profesjonalistów i osób z pasją, przynosi także wiele przyjemności i satysfakcji. Zadowolenie kursantów motywuje do ciągłego poszerzania oferty oraz doskonalenia warsztatu dydaktycznego.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, w przyjemnej atmosferze. Wielu kursantów z chęcią kontynuuje naukę na wyższych poziomach lub kursach innych języków. Szkoła stwarza przyjazne warunki do nauki, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów.

Język obcy dla każdego
Przewiń na górę