Jestem kierownikiem sklepu, w którym sprzedajemy najlepsze filtry i maty

mata filtracyjna

Mój przełożony postanowił zreorganizować nam wyjazd integracyjny. Wyjazd ma być w przyszłym tygodniu w piątek po naszej pracy. Jedziemy całą ekipą nad morze do wynajętych dla nas domków. Bardzo się ucieszyłam z propozycji.

Sprzedajemy maty filtracyjne

mata filtracyjnaTo będzie mój pierwszy wyjazd integracyjny. Będę miała możliwość żeby z wszystkimi się dobrze poznać i spędzić więcej czasu. W sklepie pracuje od czterech miesięcy. Moje kontakty z pracownikami są miłe ale chętnie spędzę z nimi więcej czasu. Nasz sklep jest znany i ceniony w naszym mieście przez klientów, którzy robią u nas zakupy. Sprzedajemy filtry kasetowe najwyższej jakości. Filtry kieszeniowe można kupić u nas w dobrych cenach. Staramy się zamawiać towar od różnych docenianych producentów. Chcemy żeby każdy klient miał możliwość wyboru najlepszego towaru na siebie. Filtr kartonowy udało nam się kupić w dobrej cenie i sprowadzić do naszego sklepu z zagranicy. Producent ma pozytywne opinie i chcieliśmy sprawdzić czy ta jakość spodoba się naszym klientom. Mata służąca do filtracji jest chętnie kupowana ze względu na jej zalety. Włóknina filtracyjna jest u nas w sprzedaży od niedawna. Mój przełożony postanowił ja zamówić. To jest nowość na rynku. Jest z dobrego materiału i pochodzi także od zagranicznego producenta. Włóknina filtracyjna jest dosyć droga ale klienci znają markę i chętnie ją kupują. Bardzo lubię moja firmę. Ja jestem kierownikiem sklepu. Pomagam wszystkim pracownikom jeśli mają jakieś problemy z praca czy z klientami. Generalnie klienci zazwyczaj są mili i rzadko dochodzi do jakiś spięć.

Ja także zamawiam filtry kieszeniowe i wszystkie inne towary, które można u nas kupić. Mój szef także zamawia towary, żeby nasz sklep miał w swojej ofercie wszystkie towary, które są poszukiwane przez klientów.

Jestem kierownikiem sklepu, w którym sprzedajemy najlepsze filtry i maty
Przewiń na górę