Jakie młynki są najlepsze?

Palenie tytoniu lub ziół wymaga ich dokładnego zmielenia, albowiem, w ten sposób zwiększa się ich objętość. co pozwala rozdzielić susz na większą ilość porcji. Do tego niezbędny będzie nam jednak wysokiej jakości młynek do tytoniu lub ziół.

Mocne elektryczne młynki do suszu

młynek do tytoniu elektrycznyJeżeli własnoręcznie skręcamy papierosy lub jointy, to dobrze wiemy, jak istotne jest dokładne rozdrobnienie suszu. Wszak długie, kleiste włókna spalają się dużo gorzej, aniżeli te zmielone do znacznie krótszej i cieńszej postaci. Nie ma jednak co przesadzać i mielić susz na pył, albowiem papieros lub joint z takim wkładem smakuje i pali się dużo gorzej. W sklepach z akcesoriami dla palaczy znaleźć można wiele młynków, ale, najczęściej, tych manualnych. One jednak, na dłuższą metę się nie sprawdzają, albowiem z czasem, akryli i metal oblepiają się żywicą z ziół i jakość mielenia znacznie spada. Generalnie rzecz biorąc, manualne młynki, to zakup na, nie dłużej, niż dwa – trzy miesiące. Dlatego też warto zdecydować się na młynek elektryczny, który jest nie tylko bardziej wydajny, ale i znacznie szybszy. Koszt zakupu takiego urządzenia jest niewielki, bowiem modele wysokiej jakości to wydatek, zaledwie, czterdziestu – pięćdziesięciu złotych. Solidny młynek do tytoniu elektryczny nie tylko zmieli susz, ale też może być miejscem na jego przechowywanie, gdyż wiele modeli wykonanych jest ze szkła. Warto też dodać, że największy wybór tego rodzaju urządzeń znajdziemy w sklepach internetowych dla palaczy.

Dobrze posiekany tytoń lub legalne konopie to podstawa intensywnej inhalacji. Nie ma się więc czemu dziwić, że wzrasta popularność akcesoriów, umożliwiających ich dokładne mielenie. Prym wiodą tu niewielkie, wręcz kieszonkowe, młynki za kilkadziesiąt złotych.

Jakie młynki są najlepsze?
Przewiń do góry