Jaki eyeliner polecam najbardziej?

Bardzo lubię efekt jaki dają na powiekach kreski namalowane eyelinerem. Kreski eyelinerem maluję już od paru lat i uważam, że jest to coś, co najbardziej pasuje do mojego typu urody. W swojej przygodzie z makijażem używałam już wielu eyelinerów, a więc jestem w tej dziedzinie prawdziwą ekspertką. Moim zdaniem najlepsze są eyelinery w pisaku.

Korzystanie z eyelinera w pisaku jest łatwe

dobry eyeliner w pisakuDlaczego uważam, że eyelinery w pisaku są najlepsze? Odpowiedź jest bardzo prosta. Uważam, że dobry eyeliner w pisaku sprawdzi się każdemu. Zarówno osobie, która dopiero uczy się malowania kresek eyelinerem, jak i dziewczynie, dla której jest to codzienny look. Ja należę oczywiście do tej drugiej kategorii ale nie przeszkadza mi to w używaniu eyelinera w pisaku. Wiele dziewczyn twierdzi, że takie rozwiązanie jest dobre właśnie tylko dla początkujących i eyelinery żelowe, które nakłada się przy pomocy pędzelka są lepsze, ale moim zdaniem wcale tak nie jest. Trzeba tylko znaleźć dobry eyeliner, którego tusz będzie długo świeży i nie zaschnie w pisaku. Takie eyelinery można znaleźć teraz nawet w drogeriach, i to w bardzo dobrych cenach. Nie ma więc się co martwić, że dobre eyelinery w pisaku są drogie. Dobrym eyelinerem w pisaku o wiele łatwiej jest narysować prostą, a co najważniejsze cienką kreskę. Taki pisak trzyma się w ręku bardzo pewnie, a przez tą stabilność jesteśmy w stanie narysować na powiece ładną, podkreślającą oko kreskę.

Kiedyś używałam zwykłych eyelinerów w płynie, ale często przez to, że dołączony do nich aplikator był w postaci małej gąbeczki, a nie pędzelka, kreski na powiece nie wychodziły dobrze. Z czasem nauczyłam się świetnie obsługiwać tego typu eyelinery, ale jak tylko pierwszy raz użyłam eyelinera w pisaku to przestałam korzystać z innego typu eyelinerów. Eyelinery w pisaku są po prostu najlepsze i polecam je każdemu.

Jaki eyeliner polecam najbardziej?
Przewiń na górę