Jak zacząłem sprzedawać opakowania kartonowe na stronie

opakowania kartonowe

Na mojej stronie internetowej musiałem wprowadzić na święta dodatkową gałąź. Doszedłem do wniosku, że każdemu przydadzą się oryginalne opakowania kartonowe. Zacząłem je ozdabiać w taki sposób, aby te opakowania kartonowe pasowały na każdy dzień świąt.

Opakowania kartonowe na każdą okazję

opakowania kartonoweWiadomo, opakowania kartonowe na święta, na imieniny, na urodziny, na uroczystości w firmie. Przygotowywałem opakowania kartonowe w niskiej cenie na każdą, absolutnie na każdą, okazję. Widziałem, że dużym powodzeniem cieszyły się kartony fasonowe, które służyły jako ładne pudełeczka. Moje kartony fasonowe miały różne rozmiary, były ręcznie opisane, zdobione na różne sposoby. Dlatego moje kartony fasonowe były nawet pozytywnie ocenione przez innych blogerów. Fajnie co? Jeśli chodzi o moje prace plastyczne, to wysyłałem je zawsze jak miałem koperty bąbelkowe, ponieważ węgiel szybko się ścierał przy zwykłej kopercie. Poza tym koperty bąbelkowe gwarantowały bezpieczną wysyłkę i moje prace zawsze docierały w jednym kawałku do odbiorcy. Kupowałem takie koperty bąbelkowe które były najdroższe, czyli najpewniejsze a przede wszystkim sprawdzone przeze mnie. Powiem wam, że jak ktoś miał duże zamówienie, to do paczki dodawałem taśmy pakowe, aby mógł swoje prezenty solidnie zapakować. Moje taśmy pakowe były od najlepszego producenta, sprawdzone przeze mnie, dlatego wiedziałem, że są bardzo wytrzymałe. Cieszyłem się, że miałem pozytywny odzew od klientów, którzy dziękowali mi za te taśmy pakowe w paczkach. Później zacząłem też dodawać woreczki strunowe. Wiecie takie małe woreczki strunowe przydadzą się na jakieś małe bibeloty.

Jakieś drobne kolczyki, pilniczki, czy pędzelki. Woreczki strunowe są bardzo uniwersalne, klienci czasami sami się o nie pytali. Cóż branża jest z moich usług bardzo zadowolona.

Jak zacząłem sprzedawać opakowania kartonowe na stronie
Przewiń na górę