Jak używać samoopalacza?

Bardzo często latem używamy samoopalaczy. Dlaczego? Powodów jest kilka, lecz jeden jest szczególnie popularny. Niektóre osoby mają po prostu skórę niepodatną na promienie słoneczne. Dlatego nie są w stanie nabrać nawet odrobiny koloru.

Pianki nadające opaleniznę

pianka samoopalająca do ciałaJednak latem każdy lubi mieć skórę nieco muśniętą słońcem. Dlatego by nie odstawać od osób, których skóra szybko nabiera letniego kolorytu, wiele kobiet i mężczyzn stosuje samoopalacz. Jak jednak go używać, by efekt był jak najbardziej naturalny? Oczywiście z samoopalaczem można przesadzić. Tak samo zresztą jak z jakimkolwiek innym kosmetykiem. Dlatego przede wszystkim należy nakładać jego cienkie warstwy. Wówczas mamy pewność, że efekt nie będzie zbyt mocny. Opalenizna będzie lekka i delikatna. Gdy taki samoopalacz będzie stosowany regularnie, wówczas efekt będzie się pogłębiał. Musimy jednak pamiętać o tym, że efekt uzyskany samoopalaczem nie jest długotrwały. Dlatego by utrzymać ładną opaleniznę, tak naprawdę należy stosować go każdego dnia. Wówczas kolor nie zniknie z ciała, tylko cały czas będzie na nim pozostawał. Obecnie bardzo popularna jest pianka samoopalająca do ciała. Jej konsystencja jest bardzo delikatna, przyjemna i puszysta. Dlatego bardzo łatwo się ją nakłada na ciało i rozprowadza. Bowiem ważne w nakładaniu samoopalacza jest to, by warstwy były nakładane równomiernie. To wszystko ma na celu uzyskanie pięknej i jednolitej opalenizny, która będzie zachwycała przez cały okres letni.

Jak widać nie trzeba się godzinami opalać na słońcu, by skóra była lekko muśnięta słońcem. Wystarczy zakupić dobry samoopalacz, którym również można osiągnąć taki efekt. Ważne jest jednak to by równomiernie go nakładać. Bowiem musi on dawać na skórze delikatny i subtelny efekt.

Jak używać samoopalacza?
Przewiń na górę