Jachty na Mazurach-wynajem

Mój brat w tym roku był na wspaniałych wakacjach. I jeszcze do tego sam je zaplanował. Byłam naprawdę zdziwiona gdy się o tym dowiedziałam bo brat należy do domatorów i nie za bardzo przepada za tym żeby gdzieś wyjeżdżać.

Jachty na Mazurach w dobrej cenie

jachty na MazurachNa te wakacje pojechał ze swoją narzeczoną i ona powiedziała, że była z tego powodu zaskoczona i to zaskoczona bardzo pozytywnie. Brat zorganizował wyjazd na mazury. Nigdy wcześniej tam nie był. Powiedział, że znalazł w internecie taką ofertę, której po prostu nie mógł nie wziąć. Tam można było wynająć jachty na Mazurach a on zawsze marzył o tym żeby czymś takim popłynąć. Ten wynajem był w bardzo atrakcyjnej cenie i zdaniem brata stać by było na taką przyjemność praktycznie każdego. Wynajął też noclegi w pensjonacie. I ogólnie spędzili tam tydzień czasu. Brat i jego narzeczona do dziś wspominają tą wyprawę jachtem. Podobno było to przeżycie nie do opisania. A był to jacht typowo luksusowy, w którym było wszystko. Jeszcze tego dnia gdy pływali jachtem była piękna pogoda i mogli się nawet na jachcie opalać. Gdy o tym słyszałam to jeż chciałam tam pojechać. Zresztą brat twierdzi, że na pewno tam wróci bo były to jego najlepsze wakacje. Powiedziałam bratu żeby sprawdzał oferty jeśli chodzi o jachty i jeśli będzie coś interesującego to niech zarezerwuje jacht także dla mnie i dla męża. My też byśmy chcieli w końcu popływać jachtem.

Brat zadzwonił po kilku dniach i powiedział, że znalazł bardzo doba ofertę. Właśnie jeśli się wynajmie dwa jachty to wychodzi dużo taniej. Gdy powiedział mi cenę powiedziałam żeby od razu rezerwował bo nie ma się nad czym zastanawiać. Bałam się, że może ktoś nas uprzedzić i już nie będziemy mogli skorzystać z tej oferty. Jednak udało się i za kilka miesięcy jedziemy na mazury.

Jachty na Mazurach-wynajem
Przewiń na górę