Isostar to najlepszy napój izotoniczny

 

Napoje izotoniczne to najlepszy sposób na nawodnienie organizmu oraz zapewnienia większego wchłaniania wody. Przy długotrwałym wysiłku, szczególnie gdy na zewnątrz jest gorąco, nasz organizm, poprzez zwiększone wydzielanie potu może łatwo się odwodnić.

Jaki koncentrat izotoniczny jest najlepszy na napoje?

isostar na napojeFirma Isostar, od lat obecna na polskim rynku, zajmuje się nie tylko produkcją napojów w puszkach, lecz również produkcją koncentratów w proszku. Z koncentratu izotonicznego możemy uzyskać znacznie większą ilość napoju przy znacznie mniejszym nakładzie finansowym. To niesamowicie ekonomiczne rozwiązanie, gdyż jedna puszka napoju o pojemności 250 mililitrów, kosztuje około sześciu złotych, a z koncentratu wartości dwudziestu złotych, możliwe jest uzyskanie aż pięciu litrów napoju izotonicznego Isostar. To naprawdę spora różnica dla naszego portfela. Oczywiście Isostar na napoje to opakowania o różnej wadze koncentratu. Począwszy od opakowań o pięciuset gramowej wadze, skończywszy na tych trzykilowych. Cena koncentratu w proszku, spada proporcjonalnie do wagi produktu, zatem im większe opakowanie, tym niższa jego cena. Napoje izotoniczne to doskonałe rozwiązanie dla biegaczy, rowerzystów, a także osób uprawiających inne dyscypliny sportu. Mogą je stosować zarówno amatorzy jak i sportowcy wyczynowi. Isostar to produkty najwyższej jakości, dostępne na całym świecie, rozpoznawalne dzięki bardzo charakterystycznemu logotypowi. Napoje izotoniczne działają znacznie lepiej niż wodą regulując procesy zachodzące w naszym organizmie.

Optymalne nawodnienie organizmu podczas wysiłku to klucz do zwiększenia wytrzymałości. Bez dostatecznej ilości wody, nasz organizm nie jest w stanie przeprowadzać w sposób właściwy, procesów metabolicznych, a napoje izotoniczne, doskonale temu przeciwdziałają. 

 

Isostar to najlepszy napój izotoniczny
Przewiń na górę