Idealny prezent dzięki akcesoriom dla plastyka!

Moja mama pracowała przez wiele lat w szkole ucząc plastyki. Była jedną z najbardziej ulubionych nauczycielek, dzieciaki ją wprost kochały! Przyszedł jednak czas na emeryturę i odpoczynek, podczas których moja mama postanowiła powrócić do malowania, zaś ja zdecydowałam, że sprawię jej wobec tego wspaniały prezent!

Różnorodność akcesoriów dla każdego plastyka

akcesoria dla plastykówPrzyznam szczerzę, że talentu do malowania niestety po mamie nie odziedziczyłam. Jestem raczej uzdolniona muzykalnie, po tacie, aniżeli plastycznie. Wobec tego chcąc sprawić jej prezent nie miałam pojęcia do kupić. Nie chciałam, aby kupione przeze mnie rzeczy jej się nie przydały i wylądowały zapomniane w kącie pracowni. Nie chciałam też bezpośrednio pytać mamy o to, co jej potrzebne, albowiem bardzo zależało mi na tym, aby prezent był prezentem niespodzianką. Pewnego dnia jednak szukając podpowiedzi w internecie natrafiłam na stronę oferującą różnorakie akcesoria dla plastyków. Byłam wniebowzięta widząc sortyment tego sklepu online. Było tam naprawdę chyba wszystko, czego potrzebuje każdy plastyk, a w dodatku każda rzecz opisana z taką dokładnością, iż nie miałam problemu ze zrozumieniem oraz wydedukowaniem czy ten produkt przyda się mojej mamie, czy też nie. Takim sposobem kupiłam: dwie sztalugi o różnych rozmiarach, kilka gotowych blejtramów również o innych wielkościach, dwa zestawy profesjonalnych pędzli, oraz różne farby, jak akwarele, plakatowe, olejne czy tempery. Dodatkowo, dzięki temu, iż zdecydowałam się na zakup tak wielu rzeczy otrzymałam bardzo atrakcyjną zniżkę, przez co mogłam ufundować mamie jeszcze dodatkowe prezenty! 

Kiedy paczka przyszła od razu zaniosłam wszystko do nowej pracowni mojej mamy. Kiedy mama ujrzała prezenty nie posiadała się z radości. Dziękowała mi za każdą kolejną rzecz, jaką oglądała jednocześnie będąc zafascynowana kolorami farb, czy jakością pędzli. Dodatkowym prezentem był ogromny bukiet jej ukochanych kwiatów, który również niesamowicie ją ucieszył. Ja zaś wiedziałam, że sprawiłam mojej mamie najlepszy prezent na dzień matki, jaki mogła sobie tylko wymarzyć!

Idealny prezent dzięki akcesoriom dla plastyka!
Przewiń na górę