Fototapeta do nowoczesnego salonu

Nowoczesność we wnętrzu można zaakcentować na wiele sposobów: poprzez modernistyczne meble, kolorystykę wyjętą z katalogów szwedzkiego potentata oraz stylowe dodatki, które będą bazować na nowoczesnych zdjęciach czy grafikach w postaci obrazów lub fototapet. Zwłaszcza te ostatnie są szczególnie lubiane przez młodych, oczytanych mieszkańców miast.

Grafika na fototapecie w salonie

fototapeta do salonu sklep internetowyJeszcze do niedawna marzyło mi się oglądanie seriali z przyklejoną za moimi plecami fototapetą przedstawiającą piękne niebo uchwycone na Teneryfie. Takie galaktyczne klimaty są nowoczesne, jak podporządkowany kinu domowemu salon, a jednocześnie kanaryjskie niebo jest bliskie mojemu sercu. Jednak gdy zaczęłam szukać gdzie mogłabym zrealizować swój pomysł okazało się, że fototapeta do salonu sklep internetowy pomógł mi to uświadomić, może być znacznie bardziej minimalistyczna, niż wielki, ciężki optycznie wydruk. I tak oto odkryłam świat niedużych, lekkich grafik nawiązujących tematycznie do moich ulubionych seriali. Wystarczyło tylko zakupić plik od autora, który zamieścił go na popularnym stocku i przejść do konfiguratora. Nie było to wcale takie trudne, gdyż pracownik e-sklepu drukującego fototapety był cały czas dostępny pod telefonem i pomógł mi przejść przez ten etap sprawnie. A nawet jeśli zajęłabym się tym w nocy, to na stronie znajdowały się przejrzyste tutoriale.

Jeśli fototapeta do salonu ma być oznaką dobrego gustu jego właściciela nie warto wybierać grafik, które każdy zna i widział nawet na lodówce u polityka opozycji. Znacznie ciekawszą alternatywą jest zakup pracy dobrze rokującego studenta wydziałów artystycznych wystawiającego w niedużej galerii lub poszukanie zachwycających plików w bankach zdjęć, gdzie często pojawiają się prawdziwe perełki.

Fototapeta do nowoczesnego salonu
Przewiń na górę