Firma męża dobrze się rozwija

 

Mój mąż jakiś czas temu zdecydował się na otworzenie firmy. Do tej pory współpracował ze swoim bratem za granicą ale miał już dosyć wyjazdów i rozłąki więc wszystkie zarobione do tej pory pieniążki zainwestował w swoją firmę. Bardzo cieszyłam się z jego pomysłu i mu kibicowałam.

Mąż otworzył serwis bram automatycznych

serwis bram automatycznych PruszkówWiedziałam, że mąż sobie poradzi bo jest bardzo pracowitym człowiekiem. Zdecydował się na serwis bram ponieważ miał spore doświadczenie w tej branży. Za granicą pracował w tym biznesie dlatego miał spore doświadczenie. Wiedział co klientom zaproponować i co jest dla nich najważniejsze. Serwis bram automatycznych Pruszków jest jedyną taką firmą w okolicy dlatego wiedzieliśmy, ze pomysł był trafiony. Oczywiście trzeba będzie się bardzo postarać, żeby przyciągnąć klientów ale byłam pewna, że mężowi się uda. On zawsze był bardzo pracowity i zawsze można było na nim polegać. Serwis bram automatycznych to była dla niego szansa, żeby mieć dobrze płatną pracę na miejscu w naszym kraju. Dzięki swojej firmie mógł na co dzień być ze mną i z dziećmi a to było dla nas najważniejsze. Dzięki temu mąż miał dużą motywację żeby jak najszybciej rozkręcić swoją firmę. Zainwestował w dobry sprzęt a nawet z czasem zatrudnił dodatkowego pracownika bo miał tak wiele zleceń. Firma bardzo dobrze się rozwijała i chłopacy mieli zlecenia z całej Polski. Sprzęt, który mąż oferował klientom była najwyższej jakości. Usługi serwisowe były zagwarantowane w cenie.

Klienci byli zadowoleni z usług świadczonych przez mojego męża i jego pracownika. Polecali męża firmę swoim znajomym a także rodzinie. To chyba najbardziej męża cieszyło kiedy miał tylu zadowolonych klientów. Warto spędzać swoje marzenia i zajmować się tym co się lubi. Serwis bram okazał się strzałem w dziesiątkę.

 

Firma męża dobrze się rozwija
Przewiń na górę